16 Mayıs 2013

Uydunet Bitmek Bilmeyen Alt Yapı Çalışmaları!

Florya bölgesinde sürekli olarak alt yapı çalışması sebebi ile kesintiler meydana gelmektedir. Aboneliğimin 2. yılını doldurmak üzereyim bu süre zarfında sorunsuz bir hizmet alamadım. 2 günlük kesinti ardından internet hızımın normale döneceğini beklerken, daha da düşük bir hızla karşılaştım.

İletişim merkezine arıza kaydı bırakmaktan telefon faturam kabardı. Evime 2 kere teknik destek için ekip gönderdiniz ama hala hızımda bir düzelme yok. Size naçizane teklifim; Florya bölgesine hizmet vermekte sıkıntı yaşıyor iseniz, lütfen ya alamadığımız hizmetin ödenen bedelini müşterilerinize iade ediniz, ya da hizmet verilen bölgeler listesinden bu bölgenin adını çıkarınız.

Dilara 73 Okunma

Cevaplar

  • Kablo Net Temsilcisi17 Mayıs 2013

    Sayın Abonemiz, 1801432 numaralı şikayetinizle ilgili sizinle yapılan görüşmede şikayetinizin sonuçlanması için gerekli bilgilendirme ve yönlendirmeler tarafınıza yapılmıştır. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikayetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçebilir, [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Sayın Abonemiz; 1801432 nolu şikayetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Müşterilerimiz tüm soru ve şikayetleri için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir veya [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön