15 Mart 2016

Uydunet Bakırköy'de 3 Gündür İnternet Yok!

İstanbul Bakırköy semtinde 3 gündür internet yok böyle sorumsuzluk olamaz... Bir ay önce abonelik başvurusu yaptım bölge bayisi elemanları maaşlarını alamadıkları için 7 gün sonra interneti bağladılar şimdi de 3 gündür internet yok müşteri hiz aradığında bölgenizde sorun var deniyor 3 gündür sorunu çözemediler.

Tekin 203 Okunma

Cevaplar

 • Tekin18 Mart 2016

  12 Mart'ta kopan internet 3 gün sonra şikayetvar sitesine yazdıktan sonra geldi ama sadece 1 gece kullanabildim Uydunet net firmasının Müşteri hizmetlerinden aranıp sorun olup olmadığını sordular bende akşam kullanabildiğimi söyledim fakat akşam evime gittiğimde internet yine yoktu. Müşteri hız. Aradım aynı cevap verildi bölgenizde sorun var diye. İstanbul Bakırköy de bir sorun 6 günde çözülemiyorsa bu işi bırakın gerekli kurumlara da suç duyurunda bulunacağım.

 • Tekin18 Mart 2016

  Evet şikayet var yazdıktan sonraki gün internet geldi sadece 1 gün (1 aksam sadece) kullanabildim 16 Mart akşamı evime gittim internet yine yok müşteri. Hiz. Aradım bölgenizde sorun var denildi. Ayda 1 gün kullanın yeter diyorlar herhalde

 • Kablo Net Temsilcisi16 Mart 2016

  Sayın Abonemiz; 5096032 nolu şikâyetinize istinaden tarafınız ile irtibata geçilmiş olup şikayetinize konu olan sorunun giderildiği hususunda teyit alınmıştır. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Kablo Net Temsilcisi15 Mart 2016

  Sayın Abonemiz; 5096032 nolu şikâyetinize istinaden tarafınız ile irtibata geçilerek bölgenizde iyileştirme çalışmaları yapıldığı ve ilgili çalışmanın sona erdiği bilgisi iletilmiştir. Adreste bulunulmaması üzerine bilgi alınamamış olup yarın iletmiş olduğunuz zaman dilimi içerisinde tarafınıza dönüş gerçekleştirilecektir. Saygılarımızla.

 • Kablo Net Temsilcisi15 Mart 2016

  Sayın Abonemiz; 5096032 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön