10 Eylül 2014

Uydunet Bağlantı Ve Anlayış Problemli!

Uydunet bana hediye etmediği, "parayla sattığı" modem kendi malıymış gibi benim talebim olmadan istediği zaman güncelleme yapıyor. Bu keyfiyetin ötesinde, bu güncelleme nedeniyle bu sayfayı 3 kez güncellemek zorunda kaldım çünkü sürekli bağlantı kopma ve takılma problemleri yaşamaya başladım, %75-80 çeken laptopum şimdi %40 çekiyor ve sürekli kablosuz internet kopuyor. Bana ait bir mala hangi hakla ve yanlış mantıkla böyle bir müdahale yapıldığını çok merak ediyorum.

Ozan 1.859 Okunma

Cevaplar

 • Ozan18 Eylül 2014

  Firmanın çözüm süreci YOK! Şaka gibi ama evet yok! En kısa sürede firmayı değiştireceğim. Ama firma da haklı, uzaya uydu gönderen firmadan bireysel hizmet beklersem, hele bir de Avrupa'daki kendi uydusu olan firmalardaki hassasiyeti beklersem, problem tabi ki bendedir!

 • Ozan11 Eylül 2014

  Unuttum asıl problemi de! Kardeşim siz nasıl benim modemime güncelleme yaparsınız? Kimsiniz ki siz? Size ne benim modemimin firmware'inden? Önce adam gibi arayıp böyle birşey var ister misiniz diye soracaksın, paşa gönlüm isterse ben ya senden yardım isteyecem ya da kendim yapacam güncellememi adam gibi!!! Müşteri memnuniyetini sağlayamıyorsunuz bari paramın karşılığı hizmeti adam gibi verin!

 • Ozan11 Eylül 2014

  Yalnızca ctrl+v eğitimi mi veriyorsunuz çalışanlarınıza yoksa nasıl anlamamazlıktan gelinir eğitimi de dahil mi programınıza? Anlayış probleminiz tekrar karşımda dikiliyor "anlamayış" olarak! Anlayacağınız şekilde: Kardeşim anlamıyon mu sen? Yaptığın güncelleme cortladı! Değişik değişik şeyler yazacağına git yazılım ekibine haber ver adam gibi firmware yazsınlar sonra çık karşıma güncelleme yapıcam sana ait olan modeme diye! Çalışmıyo işte başladığımın interneti, ANLADIN?

 • Kablo Net Temsilcisi11 Eylül 2014

  Sayın Abonemiz; 2679851 nolu şikâyetiniz ile ilgili modemlerde yapılan güncelleme işlemi; modemlerin çekim gücü problemini ve hız değerlerinde yaşanan veri kaybını minimum seviyeye indirmek amaçlı yapılmaktadır. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Kablo Net Temsilcisi10 Eylül 2014

  Sayın Abonemiz; 2679851 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön