Merthan U. Teşekkür Mesajı

Tamam teşşekür ederim saat 6 dan sonra arama şansınız varsa lütfen 6 dan sonra arayınız ilgilendiğiniz için Teşekkürler.

Uydunet Bağlantı Sorunu!

Merthan U. |

Bundan yaklaşık iki ay önce Uydunet'e geçtik ilk ay sorun yoktu fakat 2 hafta önce İnternet aşırı derece yavaşladı ve kesilmeye başladı, müşteri hizmetlerini aradığımda Türkiye genelinde bu sorunla karşılaşıldığını ve 1 gün içerisinde çözüleceğini söyledir fakat çözülmedi.

2 gün sonra aradığımda ise adil kotamı aştığım bu nedenle hızımın düşürüldüğünü söylediler ayın 1 inde düzelecek dediler fakat 1 inde düzelmedi, tekrar aradım bu seferde modemde sorun olduğunu modem sorunlarına bakmıyoruz bahanesi ile bir numara verdiler, numara yanlış çıktı aradığımda ise hattınızda hiç bir sorun yok, numarada doğru dendi, şu anda çok mağdurum, lütfen yardım edin!

Etiketler :

Bağlantı Kesilmesi Bağlantı Hızı Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Kasım
  18:08

  Sayın Abonemiz;

  2802519 nolu şikâyetinize istinaden tarafınızla irtibata geçilmiş olup, teknik ekibimiz tarafından gerçekleştirilen kontroller sonucunda arızanın giderildiği teyit edilmiştir.

  Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

 • 12 Kasım
  20:05

  Sayın Abonemiz;

  2802519 nolu şikâyetinize istinaden tarafınızla irtibata geçilerek, şikayete sebep olan arıza hakkında detaylı bilgi edinilmiş olup, hattınız ile ilgili kontrollerin yapılabilmesi için müsait olduğunuzu belirttiğiniz tarih/saat aralığında arıza kaydınız tarafımızdan oluşturulacaktır.

  Saygılarımızla.

 • Merthan U.
  07 Kasım
  17:46

  Tamam teşşekür ederim saat 6 dan sonra arama şansınız varsa lütfen 6 dan sonra arayınız ilgilendiğiniz için Teşekkürler.

 • 07 Kasım
  13:54

  Sayın Abonemiz,

  2802519 numaralı şikâyetinizle ilgili tarafınız aranılmış olup ulaşılamamıştır. En kısa süre içerisinde tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır.

  Saygılarımızla.

 • 06 Kasım
  10:17

  Sayın Abonemiz;

  2802519 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla.