28 Ekim 2014

Uydunet Bağlantı Sorunu!

Uydunet'i dünden itibaren kullanmaya başladım. Hızını beğendim ama aralıklarla bağlantı tamamen kopuyor ve modem üzerindeki mavi ışıklar yanıp sönüyor. Bu durum yarım saat veya daha fazla da sürebiliyor. Bağlantının bu şekilde sorunlu olabileceğini hiç düşünmemiştim.

Biraz önce müşteri hizmetlerini aradım. Sistemdeki sorundan dolayı müşteri bilgilerine ulaşamadıklarını söylediler ve birkaç saat sonra tekrar aramamı istediler. Dolayısıyla şikayet konusu sadece bağlantı sorunuyken, bir de müşteri hizmetlerinin yetersizliği eklenmiş oldu. Hayal kırıklığı içerisindeyim.

Orhan 326 Okunma

Cevaplar

  • Kablo Net Temsilcisi31 Ekim 2014

    Sayın Abonemiz; 2782860 nolu şikâyetinize istinaden tarafınızla irtibata geçilerek, yaşanan Bölgesel Arıza ile ilgili detaylı bilgi iletilmiş olup, şikayete sebep olan arızanın giderildiğini beyan etmeniz üzerine tarafımızdan herhangi bir işlem gerçekleştirilememiştir. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi30 Ekim 2014

    Sayın Abonemiz; 2782860 nolu şikâyetinize istinaden tarafınızla irtibata geçilmiş olup, arıza ile ilgili kontrollerin yapılabilmesi için 31-10-2014 tarihinde tarafınızla tekrar irtibata geçilecektir. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi28 Ekim 2014

    Sayın Abonemiz; 2782860 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön