Uydunet Bağlantı Sorunu.

Utku G. |

Haziranın ilk haftasında bağlatmış olduğumuz Uydunet kablosuz internetinde ilk haftadan sonra bağlantı sorunu yaşamaya başladık. Bugün yaklaşık 2. haftası dolan sorunun çözümü hala bulunamadı. Yaklaşık 10 gündür üstüste müşteri hizmetleri ile görüşüyorum ancak hala problemi anlamış bile değiller.

Neredeyse 10 kez teknik destek gelmesine rağmen hala kalıcı bir çözüm sağlanamadı. En son dün modem değiştirildi ancak yine problem aynen devam ediyor. İptal işlemi için ise hala kimseyle görüşemedim.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Temmuz
  15:54

  Sayın Abonemiz;

  2526194 numaralı şikayetinize istinaden yetkili birimlerimize yapılan yönlendirme sonucunda arızanızın gidrildiği ve herhangi bir sorun olmadığı bilgisi alınmıştır. Tarafınızla yapılan görüşmede konu hakkında teyidi alınmıştır.

  Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

 • 06 Temmuz
  15:24

  Sayın Abonemiz;

  2526194 nolu şikâyetinize istinaden Yetkili birimlerimize yaşadığınız sorun hakkında gerekli yönlendirme yapılmış olup yetkili birimlerimiz tarafından gerekli kontroller yapılmaktadır. Konu hakkında tarafınıza en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla.

 • 28 Haziran
  12:22

  Sayın Abonemiz;

  2526194 numaralı şikayetinize istinaden kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme yapılmıştır tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla.