29 Ekim 2013

Uydunet Bağlantı Kurulum Randevusu Veriyor Ama Gelmiyor!

Turksat Uydunet olarak dün beni aradınız ve bugün için randevu verdiniz. Birinci kusurunuz aradığınızda randevunun saatini müşteriye vermemeniz ve müşterinin tüm gününü öldürmenizdir.

İkincisi ise sizi arayarak saat kaçta kuruluma geleceğinizi öğrenmeye çalışıyorum verdiğiniz tüm telefon numaraları cevap vermiyor. Kurulum yapacak servis telefonlarını açmıyor!

Üçüncüsünden sonra artık kusurdan çok can sıkan bir hale dönüştü bütün cumartesi sizi beklememe rağmen kuruluma gelmediniz!

Dördüncüsü ise akşam sizi arıyorum ve kurulumu yapacak ekibin müşteriye ulaşamadık asılsız
beyanı ile karşı karşıya kalıyorum. Tüm gün evdeydim ne kapım ne telefonum çaldı. Bahaneye
lüzum yok!

Arda C. 143 Okunma

Cevaplar

  • Kablo Net Müşteri Temsilcisi01 Kasım 2013

    Sayın Abonemiz, 2083253 numaralı şikayetinize istinaden yapılan kontroller sonucu hizmetlerinizin kurulumunun tamamlandığı görülmekte olup aktif konumdadır. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikayetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçebilir, kablotvbilgi@turksat.com.tr iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Arda C.30 Ekim 2013

    Bugun gelip arkadaşlar kurulumu yaptılar.. Ama gelen ekip birkaç saat içinde internetiniz aktif olur demesine rağmen aktivason bilgilerini size iletmemiş. Bugun iş yerimden izin aldım ki kurulum yapılsın diye. Ama yine internet yok yine internet yok. Sözle verdiğiniz hiçbir taahüt yerine getirilmedi bu zamana kadar. Artık yazılı ve imzalı taahüt mü istememiz gerekiyor canımızın sıkılmaması için?

  • Kablo Net Müşteri Temsilcisi29 Ekim 2013

    Sayın Abonemiz, 2083253 numaralı şikayetinize istinaden gerekli kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme ve yönlendirme yapılmıştır tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön