Uydunet Bağlantı Kurulum Randevusu Veriyor Ama Gelmiyor!

Arda C. |

Turksat Uydunet olarak dün beni aradınız ve bugün için randevu verdiniz. Birinci kusurunuz aradığınızda randevunun saatini müşteriye vermemeniz ve müşterinin tüm gününü öldürmenizdir.

İkincisi ise sizi arayarak saat kaçta kuruluma geleceğinizi öğrenmeye çalışıyorum verdiğiniz tüm telefon numaraları cevap vermiyor. Kurulum yapacak servis telefonlarını açmıyor!

Üçüncüsünden sonra artık kusurdan çok can sıkan bir hale dönüştü bütün cumartesi sizi beklememe rağmen kuruluma gelmediniz!

Dördüncüsü ise akşam sizi arıyorum ve kurulumu yapacak ekibin müşteriye ulaşamadık asılsız
beyanı ile karşı karşıya kalıyorum. Tüm gün evdeydim ne kapım ne telefonum çaldı. Bahaneye
lüzum yok!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim Teknik Servis Randevu Teknik Servis Kurulum

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Kasım
  09:36

  Sayın Abonemiz,

  2083253 numaralı şikayetinize istinaden yapılan kontroller sonucu hizmetlerinizin kurulumunun tamamlandığı görülmekte olup aktif konumdadır.

  Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikayetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçebilir, kablotvbilgi@turksat.com.tr iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla.

 • Arda C.
  30 Ekim
  21:09

  Bugun gelip arkadaşlar kurulumu yaptılar.. Ama gelen ekip birkaç saat içinde internetiniz aktif olur demesine rağmen aktivason bilgilerini size iletmemiş. Bugun iş yerimden izin aldım ki kurulum yapılsın diye. Ama yine internet yok yine internet yok. Sözle verdiğiniz hiçbir taahüt yerine getirilmedi bu zamana kadar. Artık yazılı ve imzalı taahüt mü istememiz gerekiyor canımızın sıkılmaması için?

 • 29 Ekim
  09:40

  Sayın Abonemiz,

  2083253 numaralı şikayetinize istinaden gerekli kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme ve yönlendirme yapılmıştır tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla