26 Ağustos 2015

Uydunet Bağlantı Kopması Var.

25 Ağustos saat 1:00 den itibaren bağlantı kopması kopmaları oluyor. Çağrı merkezini aradığımda bölgesel arıza var diyorlar. O kadar vakitte bu arıza giderilemez mi? Koca bir gün. Yağmur sezonu açıldı böyle oldu. Altyapı bu kadar mı zayıf?

Harun 317 Okunma

Cevaplar

  • Kablo Net Temsilcisi26 Ağustos 2015

    Sayın Abonemiz; 3576030 nolu şikâyetinize istinaden, bölgede çalışma yapılması durumunda bireysel olarak teknik ekip gönderimi sağlanamamaktadır.Siz değerli abonelerimize daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bölgenizde iyileştirme çalışmaları yapılabilmektedir. Gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında abonelerimiz belli sürelerde etkilenebilmekte olup bu sürenin minimum seviyede olması yönünde işlemler gerçekleştirilmektedir. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi26 Ağustos 2015

    Sayın Abonemiz; 3576030 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön