07 Mayıs 2015

Uydunet Bağlantı Kalitesizliği!

Şubat 2015'den bu yana Uydunet kullanıyorum. En az 4 kere arıza kaydı bırakmışımdır. Gelip bakacaklarını söylüyorlar, gelen olmuyor, dışarıdan yapıldığını söylüyorlar ama hiçbir düzelme olmuyor. Çok ısrar ettiğim için eve ekip geldi baktılar ve dalgalanma olduğunu dışarıdan saha ekibinin çözeceğini söyleyip gittiler.

05.05.2015 tarihinde aynı sıkıntılar (internetin kopması, bağlantının olmaması veya internete erişilememesi) devam ettiği için yine arıza kaydı bıraktım. Saat 9-14 arası evde bulunmamı ekibin bakacağını söylediler, kimse gelmedi. Arayıp söylediğimde dışarıdan çözdüklerini söylediler ama ve haber verme zahmetinde bulunmuyorlar bunun yanında da düzelen hiçbir şey yok yine internetsizim.

Vehbi 272 Okunma

Cevaplar

  • Kablo Net Temsilcisi07 Mayıs 2015

    Sayın Abonemiz; 3225016 nolu şikâyetinize istinaden 07.05.2015 tarihinde teknik ekibimiz tarafından şikayete konu olan arıza ile ilgili gerekli kontroller sağlanmış olup ankastre arızanın bulunduğu tespit edilmiştir. Ankastre arızalarında 5.1 sözleşme maddesi gereğince abone tarafından temin edilen cihaz ve alıcılardaki arızalar, binadan kaynaklanan elektrik arızalan, ankastre sorunları, bina tadilat ve tamiratı vb. Abone kusurundan kaynaklanan teknik nedenlerden dolayı meydana gelen arıza ve kesintilerden Abone sorumludur; bu durumlarda Abone TÜRKSAT’tan herhangi bir talepte bulunamaz. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi07 Mayıs 2015

    Sayın Abonemiz; 3225016 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön