Uydunet Bağlantı Hızım Aşırı Düşük!

Harun K. |

10 mbps 50 gb sınırsız internet paketini kullanıyorum. Sürekli şekilde son 1 aydır internet hızı
1 mbps ile 3 mbps arasında değişiyor ve herhangi bir şekilde kota aşımı yapmıyorum. Uydunet Yardım Hattı'nı kaç kere aradığımı bilmiyorum bile.

İlk aradığımda bana bir IP adresi verildi. Sinyaller karıştığı için bunu kullanırsam düzeleceği söylendi. Bir süre düzgün bir internet hızı elde ettim bu çözümle fakat daha sonra yine aynı sorunlar ile karşılaştım.

Ödemelerimde de herhangi bir sıkıntı mevcut değil. Bu hız yavaşlığı beni dayanılmayacak seviyede rahatsız etmekte.

Skype üzerinden konuşma yapamıyorum. İnternet üzerinden sosyal paylaşım sitelerine girerken sorun yaşıyorum. Dizi film izleyemiyorum!

Etiketler :

Bağlantı Hızı Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Kasım
  16:46

  Sayın Abonemiz,

  2117912 numaralı şikayetinize istinaden kontrolün yapılmış ve yaşamış olduğunuz problem giderilmiştir. Duruma ilişkin tarafınzdan gerekli teyit 16.11.2013 tarihinde alınmıştır.

  Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikayetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçebilir, kablotvbilgi@turksat.com.tr iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla.

 • Harun K.
  15 Kasım
  20:23

  şu an bağlantı hızım normale döndü fakat bu sefer de video sitelerinden herhangi bir video açılmıyor.

 • 15 Kasım
  17:13

  Sayın Abonemiz,

  2117912 numaralı şikayetinize istinaden kontrolün yapılması ve sonuçlanması için ekip yönlendirmesi gerçekleştirilmiştir. Ekiplerimiz gerekli müdahaleyi sağladıktan sonra tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır.

  Saygılarımızla,

 • 15 Kasım
  16:09

  Sayın Abonemiz,

  2117912 numaralı şikayetinize istinaden kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme yapılmıştır tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla