Uydunet Bağlantı Hızı Çok Düşük!

Yakup Ali İ. |

İnternet hızım sürekli tek bir internet sayfasını bile açamayacak kadar yavaşken defalarca Türksat müşteri hizmetlerini aradım ve bana defalarca arıza kaydının alındığını söylediler ama teknik ekip hiç bir seferinde gelmedi ve bana her aradığımda internet sinyallerimin normal seviyede olduğunu söyleyerek aynı işlemleri tekrar tekrar yaptırdılar ve son arayışımda muhatap olduğum operatör benimle çok düzeysiz bir şekilde konuştu. Daha sorunumun olduğunu bile kanıtlayamadım. Gerekli yerlere iletilmesini arz ederim.

Etiketler :

Bağlantı Hızı Çağrı Merkezi Sorun Çözme Çağrı Merkezi Personel Davranış

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Ekim
  12:57

  Sayın Abonemiz,

  2028492 numaralı şikayetinize istinaden arızanızın giderilip giderilmediği ile ilgili farklı zaman dilimlerinde tarafınız aranmış olup ulaşılamamıştır.Sistem üzerinden yapılan kontrollerde ekiplerin arızanızı giderdiği görülmektedir.

  Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikayetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçebilir, kablotvbilgi@turksat.com.tr iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla.

 • 21 Ekim
  14:50

  Sayın Abonemiz,

  2028492 numaralı şikayetinize istinaden gerekli kontrolün yapılması için 21.10.2013 tarihinde tarafınızla iletişime geçilerek arıza kaydınız oluşturulmuştur.Arızanızın sonucu ile ilgili tarafınızla tekrar iletişime geçilecektir.

  Saygılarımızla

 • 24 Eylül
  12:46

  Sayın Abonemiz,

  2028492 numaralı şikayetinize istinaden gerekli kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme ve yönlendirme yapılmıştır tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla