Uydunet Aylardır Düzeltilmeyen Arızalar.

Burak Ö. |

3-4 aydır sürekli yaşadığım bağlantı sorunları için Çağrı Merkezine bıraktığım sayısız arıza kaydından, destek istememden, tamir ekiplerinin alaycı tavırlarından, şikayet notlarından sonra hala düzelmeyen bağlantı sorununu Uydunet'in düzeltememesinden şikayetçiyim.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Burak Ö.
  24 Ekim
  11:37

  Ekipler gene ellerinden gelen herseyi yaptilar. Ancak bu yapilanlarin kalici olacağını düşünmüyorum. Ekipin geldiğinin ertesi günü gene 1 saatlik kesinti yasadim ve 20 mgbt internet hizim olmasina rağmen 4-5 mgbt yavaşlığı söz konusu. Bunların düzelmesi artık benim için mucizeden başka bir şey değil. Bu yüzden firma memnuniyetsizliği oluştu ve bir daha ki sefere bu olayları yaşamamak için firma değişikliğine karar verdim..

 • 24 Ekim
  10:13

  Sayın Abonemiz;

  2761208 nolu şikâyetinize istinaden Yetkili birimlerimiz tarafından gerekli sinyal ve modem ayarları yapılarak, arızanın giderildiği tespit edilmiştir.

  Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

 • 20 Ekim
  19:34

  Sayın Abonemiz;

  2761208 nolu şikâyetinize istinaden Yetkili birimlerimize yaşadığınız sorun hakkında ilgili yönlendirme yapılmış olup, gerekli kontroller yapılmaktadır. Konu hakkında tarafınıza en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla.

 • 20 Ekim
  13:16

  Sayın Abonemiz;

  2761208 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla.