07 Kasım 2013

Uydunet Arızalı Modem Teslim Etti!

Eylül ayı başlarında arıza kaydına istinaden gelen teknik servis ekipleri modemimizin yazılım atılmak kaydıyla modemin İstanbul'a gönderileceği söyleyip test modem bıraktılar.

Aradan 1,5-2 ay sonra 27 ekim pazar gelerek modemin kullanıcı hatasıyla garanti kapsamı dışında kaldığı Teknotel firmasının raporunda belirtilmiştir. Modemi salladığınız da içinden parça sesleri gelecek şekilde getirdiler.

Modemi alan teknik servisteki kişiler gelen kişiler aynı olmasından dolayı modemi teslim alırken içinden parça sesleri gelmediğini beyan ettiler.

27 ekim pazar gününden beri hizmet alamamaktayım. Uydunet Çağrı merkezi ve bölge müdürlüğüne dilekçe yazmama rağmen çözüme ulaşmamıştır.

Onur 114 Okunma

Cevaplar

 • Kablo Net Temsilcisi13 Kasım 2013

  Sayın Abonemiz, 2101078 numaralı şikayetinize istinaden yetkili birime şikayetiniz yönlendirilmiştir.Garanti kapsamında yetkili servise yönlendirilen cihazınızın kullanıcı hatası sebebiyle garanti kapsamı dışında kaldığı belirtilmiştir. Modeminizin servisten geldiğinde servis raporunda darbe kaynaklı fiziki hasara maruz kaldığını belirten servis tutanağı ile birlikte geldiği belirtilmiştir. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikayetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçebilir, [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Onur11 Kasım 2013

  bu açıklama bana getirilen servis formunda da yazıyor.sorun sizin teknik servis elemanızda dahil cihaz servise giderken böyle bir sıkıntının olmaması. teknik servis elemanınızda bunu imzalı bir şekilde beyan ediyor..

 • Kablo Net Temsilcisi11 Kasım 2013

  Sayın Abonemiz, 2101078 numaralı şikayetinize istinaden yetkili birime şikayetiniz yönlendirilmiştir.Garanti kapsamında yetkili servise yönlendirilen cihazınızın kullanıcı hatası sebebiyle garanti kapsamı dışında kaldığı belirtilmiştir. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikayetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçebilir, [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Onur09 Kasım 2013

  bugün itibari ile tam 14 gün dür internet hizmeti alamamaktayım. başka söze gerek yok herhaldi.ne konu hakkında ne bilgi veren var, ne ilgilenen .

 • Kablo Net Temsilcisi07 Kasım 2013

  Sayın Abonemiz, 2101078 numaralı şikayetinize istinaden kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme yapılmıştır tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön