Uydunet Arızaları Bitmek Bilmiyor.

Evren G. |

Bu firmanın arızaları hiç bitmez. Fatura zamanı geldiğinde paralarını alırlar, faturaya zam yapmayı bilirler ama hizmet veremezler. Neden bu firmaya para kazandırıyoruz?

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Teknik Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Ağustos
  11:00

  Sayın Abonemiz;

  3576561 numaralı şikâyetinizle ilgili tarafınız aranılmış olup ulaşılamamıştır.

  Şikâyetinize istinaden yapılan incelemelerde siz değerli abonelerimize daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bölgenizde iyileştirme çalışmaları yapıldığı görülmektedir. 26/08/2015 tarihinde yapılan çalışmaların tamamlanması ile birlikte Uydunet hizmetinde yaşanılan sorun hakkında ilgili birimimize bilgi verilmiş olup bundan sonraki süreçte sorun yaşanmaması adına bölgenizin takibe alındığı görülmektedir.

  Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

 • 26 Ağustos
  17:03

  Sayın Abonemiz;

  3576561 nolu şikâyetinize istinaden tarafınız ile irtibata geçilerek, şikayete sebep olan arıza ile ilgili detaylı bilgi edinilmiş olup arıza kaydınızın oluşturulduğu bilgisi verilmiştir.

  Neticelenmesi ile birlikte tarafınıza tekrar geri dönüş gerçekleştirilecektir.

  Saygılarımızla.

 • 26 Ağustos
  12:00

  Sayın Abonemiz;

  3576561 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla.