25 Mart 2016

Uydunet Altyapısı İstiyoruz...

İzmir İli Tire ilçesinde oturmaktayım. Kullanmış olduğum internet servis sağlayıcıdan memnun olmadığım için Uydunet interneti kullanmak istiyorum. Ancak Kablo TV altyapısı olmadığı için Uydunet internetten yararlanamamaktayım. Daha önce de bu konuyla ilgili şikayetimi ilettim ancak herhangi bir olumlu geri dönüş olmamıştır. Lütfen acilen İzmir ili Tire ilçesi için İnternet altyapı talebimi gerekli yerlere iletmenizi önemle arz/rica ediyorum.

Mehmet 223 Okunma

Cevaplar

  • Kablo Net Temsilcisi25 Mart 2016

    Sayın Abonemiz; 5166046 nolu şikâyetinize istinaden yapılan kontroller kapsamında Tire ilçesinde Kablo TV altyapısının bulunmaması sebebiyle şuan için hizmetlerden yararlanamamaktasınız. Kısa vadede Tire ilçesine şebekenin gelmesinin mümkün görünmediğini üzülerek belirtmek isteriz. Ancak şebeke genişletme çalışmaları doğrultusunda talebiniz değerlendirmeye alınacaktır. Şebeke genişletme çalışmaları yıllık bütçe planları dahilinde, alt yapı ve maliyet uygunluğu hesaplanarak yapılmaktadır. Yıllık bütçe planı içerisine dahil edilemeyecek bölgeler için en yetkili birim olan İl Müdürlüğünün vermiş olduğu bilgiler geçerlidir. İlerleyen zamanlarda Tire ilçesi ile ilgili çalışmalar başlatıldığında kurumsal web sitemiz www.turksatkablo.com.tr üzerinden takip edebilirsiniz. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi25 Mart 2016

    Sayın Abonemiz; 5166046 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön