16 Eylül 2013

Uydunet Almadığım Hizmeti Zorla Ödemek Zorunda Kalıyorum!

Ağustos ayı sonunda 10 mb sınırsız internetten eko tarifeye geçtim ve Temmuz sonu Ağustos ayı boyunca da internet bağlantısında sorun yaşıyordum ve kullanamıyordum. Arızayı 4. kez bildirdikten sonra Kablotv'den ekip gelip 120 TL ücret karşılığında tesisatı değiştirdiler ve bağlantı düzeldi.

Bu işlemden sonra da tarifemi değiştirdim fakat Ağustos ve Eylül faturaları gelmesi gereken tutardan çok daha fazla bir tutarda geldi ve fatura çıktığı içinde herhangi bir işlem yapmayacaklarını ve ödemek zorunda olduğunu söylediler. Ben alamadığım bir hizmet için herhangi bir fatura ödemek zorunda değilim. Ve Türksat iletişim hizmetleri de bana bu faturayı ödetemeyecekler. Gerekirse mahkemeye başvuracağım.

Tc 115 Okunma

Cevaplar

  • Tc29 Eylül 2013

    Tarafıma hiçbir bilgilendirme yapılmamıştır!!!!! Uydunet şirketi tarafından hiçbir yetkili birim ne mail ne de telefon ile tarafıma iletişime geçmemiştir.!

  • Kablo Net Temsilcisi27 Eylül 2013

    Sayın Abonemiz; 2013568 numaralı şikâyetinize istinaden gerekli yönlendirme ve bilgilendirme mail adresinize yapılmıştır. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir veya [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi16 Eylül 2013

    Sayın Abonemiz, 2013568 numaralı şikayetinize istinaden gerekli kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme ve yönlendirme yapılmıştır tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön