28 Şubat 2015

Uydunet Adil Kullanım Noktası Aşımı!

Bugün itibariyle adil kullanım noktasını aştığım ve 3 mbit hıza düşürüldüğüm ile ilgili bir mesaj aldım. Hız testi yaptığım zaman download hızı 2.09 çıktı. 3 mbitin altına neden düşürüldüm? Adil kullanım noktası mantığı nedir? Eğer adaletli kullanım mevzu bahisse az kullandığım aylarda da ödül olarak hızımın artırılması gerekir. Zaten sık sık internet kopması yaşanıyor, hangi gerekçeyle hızımı düşürüyorsunuz. Ben taahhütlerimi yerine getiriyorum. Ama Uydunet taahhütlerini yerine getiremiyor.

Halil 405 Okunma

Cevaplar

  • Halil 28 Şubat 2015

    3 Mbps altına düştüğümü ifade ediyorum. Herhalde anlaşılmıyor. Üstelik sürekli bağlantı kopması oluşuyor.

  • Kablo Net Temsilcisi28 Şubat 2015

    Sayın Abonemiz; 3081124 nolu şikâyetinize istinaden yapılan kontrollerde 10 Mbps 50 GB Ekosınırsız tarifesinden yararlandığınız görülmektedir. Yararlanmış olduğunuz tarife kapsamında adil kullanım noktanız 50 GB olup, ay içinde adil kullanım noktası olan 50 GB'a ulaşıldığında bağlantı hızınız ilgili ayın sonuna kadar 3 Mbps’e kadar düşürülmekte ve kota aşımı ile ilgili tarafınıza herhangi ek bir ücret yansıtılmamaktadır. Şubat 2015 dönemine ait kota kullanım bilginiz ise 51.97 GB / 52 GB (Download (GB) / Faturada Hesaplanacak (GB) ) olarak görülmektedir. Dilerseniz online.turksatkablo.com.tr Online İşlemler menüsüne müşteri numaranız ve online şifreniz ile giriş yaparak Kota Takip bölümünden kotanızı takip edebilirsiniz. Talep ettiğiniz takdirde kota kullanımınıza göre hız/tarife değişikliği sağlayabilirsiniz. Güncel Uydunet tarifelerimiz ile ilgili bilgilere http://www.turksatkablo.com.tr/internet-Tarifeler linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi28 Şubat 2015

    Sayın Abonemiz; 3081124 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön