28 Nisan 2015

Uydunet Açma Kapama Bedeli!

Uydunet ben sizi şikayet etmekten bıktım, müşteriniz sizden memnun değil açma kapama bedeli adında siz nasıl insanlardan fazla para alırsınız! Elektrik faturasında bile artık bu bedel iade ediliyor. Tarafıma kesilen bu bedellerin iade edilmesini istiyorum, ben sizden dört dörtlük hizmet almıyorum zaten birde üstüne fazla para alıyorsunuz!

Zehra 677 Okunma

Cevaplar

  • Zehra29 Nisan 2015

    Uyduneti kullanmayı düşünenlere sesleniyorum kalitesiz sinyal gücü çok zayıf 120 metre kare evde çekmiyor birde üzerine fazla para alıyorlar şikayetlerinize çözüm bulmuyorlar müşteri memnuniyeti sıfır sizi kendilerine bağımlı sanıyorlar

  • Kablo Net Temsilcisi28 Nisan 2015

    Sayın Abonemiz; 3206647 nolu şikâyetinize istinaden Türksat fatura takip ve ödemesi abone sözleşmesi ilgili maddeleri gereğince yürütülmektedir. Abonelik Sözleşmesi; 5.30-Abone, faturanın adresine ulaşmasını beklemeksizin son ödeme tarihini geçmemek üzere ödemelerini yapmakla yükümlüdür. Faturanın adrese ulaşmaması halinde Abone, fatura bilgi ve tutarını, ödeme noktalarını, Türksat Kurumsal Web Sitelerinden, Türksat Abone Merkezleri ve Türksat Kablo Hizmetleri Çağrı Merkezi’nden ve TÜRKSAT’ın belirleyeceği diğer yerlerden öğrenerek belirtilen tahsilat noktalarına öder. TÜRKSAT’ın belirlediği ödeme kanallarının haricinde ödeme yapılması durumunda sorumluluk aboneye aittir. 5.31- Faturada belirtilen son ödeme tarihine kadar ödenmeyen fatura bedelleri için Türksat Ücret Tarifesinde belirtilen oranda gecikme bedeli uygulanır. Fatura bedelinin son ödeme tarihine kadar ödenmemesi halinde uygulanacak gecikme bedeli oranı ile bir önceki dönemde geç ödenen faturaya uygulanmış gecikme bedeli oranı ve miktarı faturada belirtilir. Ödenmeyen fatura bedelleri yıllık %29 faizi ile birlikte tahsil edilir. Abone tarafından fatura bedelinin ödenmemesi halinde TÜRKSAT, aboneliği tek taraflı olarak iptal edebilir veya hizmeti kesebilir. Ödenmemiş borcu olduğu halde aboneliğin devam etmesi durumunda, Abone’nin ödeme yükümlülüğü ortadan kalkmaz. Borcundan dolayı kesilen aboneliklerde, borcun ödenmesi sonrasında açma kapama ücreti yansıtılmaktadır. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi28 Nisan 2015

    Sayın Abonemiz; 3206647 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön