Uydunet Abonelik İptalimi İşleme Koymamış Fatura Kesmiş!

Betül T. |

Şubat 2013 tarihinde, aboneliğimi taşınma nedeni ile iptal ettirmek için talepte bulundum. Bana ön iptalin sağlanacağı ve ön iptalden sonra abonelik merkezlerinden ancak kesin iptalin yapılması gerektiği söylenildi.

Ancak zaten sınırlı sayıda bulunan abonelik merkezlerinden biri olan Kadıköy abonelik merkezini hiç bir zaman açık halde bulamadım. Bana geçici iptal talebinden sonra faturanın tekrar geleceği bilgisi yansıtılmadı. Hiçbir şekilde ne bir bilgilendirme ne bir mesaj gelmemesine rağmen Uydunet'i sanki hiç iptal ettirmemişim gibi fatura yansıtılmış.

Haksız yere kullanmadığım bir abonelik için borcum dağ olmuş. Üstelik geçmiş dönem borçlarını alan Bankalar nezdinde de borç gözükmüyor.

Etiketler :

Haksız / Yüksek Ücretlendirme Çağrı Merkezi Bilgilendirme Üyelik / Paket İptal

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Kasım
  16:46

  Sayın Abonemiz,

  2114948 numaralı şikayetinize istinaden kontroller sağlanmış ve tarafınıza konu hakkında gerekli bilgiler aktarılmıştır.

  Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikayetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçebilir, kablotvbilgi@turksat.com.tr iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla.

 • 14 Kasım
  15:35

  Sayın Abonemiz,

  2114948 numaralı şikayetinize istinaden kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme yapılmıştır tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla