Uydunet Abonelik İptal Edilmiyor!

Secil K. |

Hizmet numarası ve adını verdiğim aboneyi tanımı yorum hiç görmedim yaşayıp yaşamadığını bile bilmiyorum. 4 senedir bu abonenin faturasını ödeyerek ona verilen hizmeti kullanıyorum. Hatta onun iletişim bilgilerine annemin telefon numarasını bile yazdırdım. Müşteri servisiyle o kadar yazışma ve telefon görüşmesine rağmen bu aboneyi devir alamadım yada kapattırıp. Adıma yeni abonelik açtıramadım. Bana söylenen aynı adreste iki abone olabilir ya iki fatura öde. Yada onun faturasını bırak bir süre sonra biriken faturalardan abonelik iptal olur biz onu mahkemeye veririz abonelik iptali için ulaşamadığımız aboneye avukatlarımız ulaşır.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Üyelik / Paket İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Secil K.
  13 Mart
  20:20

  Yeni Eve Taşınınca Yapılması Gereken Abonelikler
  DOĞALGAZ BAŞVURUSU
  - Mülk sahibi ise tapu, kiracı ise kira kontratı fotokopisi
  - Sözleşme yapacağı adrese ait ikametgah
  - Sözleşme yapan kişinin kimlik fotokopisi ve T.C. kimlik numarası
  ELEKTRİK BAŞVURUSU
  Ev sahibi ise tapu belgesi, kiracıysa kira kontratı fotokopisi (aslı ile birlikte)
  - Nüfus cüzdanı fotokopisi
  - T.C. kimlik numarası
  - Vergi kimlik numarası
  - İkamet belgesi
  SU BAŞVURUSU
  Kira kontratı fotokopisi (aslı ile birlikte)
  - İkametgah
  - Kimlik fotokopisi (aslı ile birlikte)
  - T.C. kimlik numarası
  TELEFON BAŞVURUSU ve İNTERNET BAŞVURUSU
  Abonelik binaya değil şahıslara iyide şahıslar mülk dışında bu hizmeti kullanamıyor. Tekel Olduğu içinmi acaba

 • 13 Mart
  13:34

  Sayın abonemiz;

  1677635 numaralı şikayetinizle ilgili sizinle yapılan görüşmede tarafınıza gerekli bilgilendirme yapılmıştır.Hizmet iptal işlemi hat sahibi ile gerçekleştirilebilmektedir.İlgili sözleşme maddesi aşağıdaki gibidir;

  5.21- İşbu Sözleşmedeki 5.19, 5.20 maddeleri uyarınca yapılacak nakil ve devir başvurulan Türksat Abone Merkezleri’ne yazılı olarak ve bizzat yapılır. Bunun dışındaki fatura adresi değişikliği, abonelik iptali, hizmet değişikliği başvurulan Türksat Abone Merkezlerinden,yetkili Türksat Satış Noktalarından, Türksat Kurumsal Web Sitelerinden veya Türksat Kablo Hizmetleri Çağrı Merkezi’nden yapılabilir. Türksat Kablo Hizmetleri Çağrı Merkezi tarafından Abone’den istenen güvenlik bilgilerinin doğru verilmemesi halinde Abone talebi karşılanmaz. Kablo Hizmetleri için Türksat Kurumsal Web Sitelerinden veya Türksat Kablo Hizmetleri Çağn Merkezi’nden, abonelik işlemlerinin yapıldığı tüm noktalardan yapılan iptal başvurularının alındığı andan itibaren 24 saat içinde Abone’ye verilen hizmet durdurulur. Hizmetin durdurulmasını müteakip 10 gün içerisinde Abone, Türksat Abone Merkezleri’ne yazılı başvurusunu iletmek zorundadır. Aksi takdirde TÜRKSAT tarafından abonelik tekrar aktif hale getirilebilir.

  Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikayetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçebilir, kablotvbilgi@turksat.com.tr iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla.

 • Secil K.
  11 Mart
  19:00

  SAYIN yetkililer siz kendiniz bu söylediklerinize inanıyormusunuz. İnanıyorsanız Türk elektrik kururmuna sorun... Sular idaresine sorun. Doğalgaz işletmelerine sorun. kira kontratıyla giden kişi aboneliği devralıyor siz türkiye cumhuriyetinde yaşamıyorsunuz veya tekelim ben istediğim gibi davranırım diyorsunuz galiba.

 • Secil K.
  11 Mart
  18:56

  Tarafınıza geri dönüş sağlanarak gerekli bilgilendirme yapılmıştır.  Abonenin yurt dışında olduğu durumlarda ise; pasaportunun ön yüzünün ve giriş çıkış tarihlerinin bulunduğu bölümün fotokopisi, hizmet numarası, kimlik fotokopisi ve birinci dereceden akrabasının işlem yapması için izin verdiğinize dair dilekçenizi yakınınıza iletmeniz halinde, yakınınız tarafından Türksat Abone Merkezine başvuru yapması halinde işlemi gerçekleştirilebilmektedir.

  Saygılarımızla,

  TÜRKSAT A.Ş

 • Secil K.
  11 Mart
  18:54

  Date: Tue, 26 Feb 2013 17:33:19 +0000


  Sayın Halide Sultan Karakuş;

  Hat sahibi kim ise onun için icra takibi başlatılır.Konunun sizinle bir ilgisi bulunmamaktadır.Dilerseniz hat sahibi ile iletişime geçerek iptal bilgisini verebilirsiniz.


  Saygılarımızla,

  TÜRKSAT A.Ş.

 • Secil K.
  11 Mart
  18:53

  Aynı dairede 2 abonelik mümkündür. Fakat diğer aboneliğin üzerinden devam etmek istiyorsanız hizmet sahibi ile birlikte abonelik merkezine giderek hizmeti devir almanız gerekecektir. Kişi ile bir araya gelme ihtimaliniz yok ise vekaletname ile bu işlemi yapabilirsiniz.  İlginiz için teşekkür ederiz.


  Saygılarımızla,

  TÜRKSAT A.Ş.


  Telefon: 126 - 4440126
  E-mail: kablotvbilgi@turksat.com.tr

 • 11 Mart
  10:49

  Sayın Abonemiz;

  1677635 nolu şikayetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır.

  Müşterilerimiz tüm soru ve şikayetleri için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir, kablotvbilgi@turksat.com.tr iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla