Uydunet 8 Aydır Tamir Edilemeyen Arıza!

Servet Ç. |

Uydunet( Kablonet) müşterisi olduğumdan beri aynı problemim bir türlü çözülmedi. Televizyonda sürekli donmalar,ekranda karelenmeler oluyor. Defalarca ekip geldi sorun halledildi dendi ama hiç bir şeyin halledildiği yok. Elimde kanıt olarak video da var.

2 dakikalık video da 3 kere donma gerçekleşti. Kablo neti artık herkese kötülüyorum. Elim den geldiğince herkesin uzak durmasını sağlıyorum.Taahhüdüm olduğu içinde iptal edemiyorum. Mahkemeye elimdeki bu videoyla gideceğim.

Etiketler :

Bağlantı Kesilmesi Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Şubat
  14:06

  Sayın Abonemiz ;

  2299531 numaralı şikayetinize istinaden tarafınızla irtibata geçilerek ekip müdahalesi sonrasında arızanın giderildiğini teyit edilmiştir.

  Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikayetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçebilir, kablotvbilgi@turksat.com.tr iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla

 • 18 Şubat
  16:41

  Sayın Abonemiz ;

  2299531 numaralı şikayetinize istinaden tarafınızla irtibata geçilerek oluşturulan arıza kaydınız oluşturulmuştur.Arızanın durumu ile ilgili olarak tarafınızla tekrar iletişime geçilecektir.

  Saygılarımızla

 • 17 Şubat
  13:05

  Sayın Abonemiz,

  2299531 numaralı şikayetinize istinaden kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme yapılmıştır tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla