12 Eylül 2013

Uydunet 6 Aylık Faturayı Bir Ayda Çekti Geri Vermiyor!

Bir kere bana 4440126 aramadın felan demesinler aradım kaale almıyorlar. Burası son artık çare bulamayınca yazdığım yerdir. Geçen ay faturalarla uğraşmamak için otomatik ödeme verdim. Uydunet 3 aylık faturayı bir araya getirmiş aynı ayın faturası gibi 3 faturayı tahsil etmiştir.

Aynı gün bana mesaj atıp bu gün 3 faturayı yatırmazsam hattımın kesileceğini acil yatırmam gerektini yazmışlar bende yatırdım Yani işin kısası aynı tarihte benden 6 adet fatura tahsil etmişlerdir.

3 aylık faturayı bu günün faturasıymış gibi nasıl tahsil eder anlamış değilim. Hadi etti diyelim benden aldığı 3 faturayı neden geri ödemez parasını.

Hüseyin 250 Okunma

Cevaplar

 • Hüseyin 15 Eylül 2013

  1. Firma benim tam olarak ne istediğimi ya anlamadı yada işine gelmedi 2. Hiç birşey yapmamaktansa en azından birşeyler yaptı. Müşteriye karşı adım attı. Buda bir başarı fort mesela konuşmadı cevap bile vermedi daha

 • Kablo Net Temsilcisi13 Eylül 2013

  Sayın Abonemiz, 2008944 numaralı şikayetinizle ilgili sizinle yapılan görüşmede şikayetinizin sonuçlanması için gerekli bilgilendirme ve yönlendirmeler tarafınıza yapılmıştır. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikayetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçebilir, [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Hüseyin 12 Eylül 2013

  Ben şunu anlayamıyorum Para alıcağım olduğunu zaten kurmunuz kabul ediyor gelicek faturalardan düşülücek diyor ama ben bunu istemiyorum ben bir fatura geciktirsem kurmunuz benden faiz ister peki kurum benden erken haksız para alınca neden o faiz miktarı kadar benden düşmez Ben erken çekilen para nedeni ile kredi kartıma faiz ödemek zorunda kaldım ne olucak bu?

 • Kablo Net Temsilcisi12 Eylül 2013

  Sayın Abonemiz 2008944 Nolu Şikayetinize istinaden gerekli kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme ve yönlendirmeler yapılmıştır.En kısa süre içerisinde konu ile ilgili tarafınıza dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön