24 Ağustos 2013

Uydunet 6 Aydır Çözülemeyen Hız Sorunum!

Uydunet abonesiyim. Uzun süredir Uydunet'le internete bağlanıyorum ve uzun süredir de hiçbir zaman da memnun olmadım. 100 mbsp hızında erişim sağlamam gerekirken 2 mbsp bazen 10 mbsp sınırlarında ancak dolaşıyorum şu an dada 1,5 mbps civarında.

Son 1 aydır en az 100 defa aramama rağmen her defasında çağrı merkezi şikayeti alıp sabah 9'da geleceklerini söylüyor ama 1 aydır her gün aramama rağmen 1 defa geldiler, dalgalanma var deyip gittiler.

Taahhüt olduğu için iptal edemezmişim. Ayrıca daha düşük bir pakete de düşüremezmişim bana söylenen bu. Yani bunu kabullenip hizmeti almasam da parasını ödemek zorundaymışım.

Cengiz 166 Okunma

Cevaplar

  • Kablo Net Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Sayın Abonemiz, 1974011 numaralı şikâyetinizle ilgili sizinle yapılan görüşmede hızınızla ilgili gerekli tüm kontnrollerin yapıldığı ve sorun olmadan kullanabileceğiniz bilgisi tarafınıza verilmiştir. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir veya [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi24 Ağustos 2013

    Sayın Abonemiz, 1974011 numaralı şikâyetinizle yer alan konunun incelenmesi ve çözümü için yetkili birimlere gerekli yönlendirmeler yapılmıştır. Duruma ve yapılan işlemlere istinaden tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön