31 Temmuz 2014

Uydunet 5 Gündür İnternet Kullanamıyorum.

5 gündür internet kullanamıyorum, her gün teknik servisi aramamda genel arıza gün içerisinde giderilecek cevap alıyorum ancak yine sonuç olumsuz. Bu genel arıza daha ne kadar devam edecek yetkili birisi yok mu teknik servisteki arkadaşlar konuya hakim olmadığından yanlış bilgi vermektedirler.

Bu teknik servisin müdürü ne iş yapar anlayamadım nasıl bir arıza ise 1 haftadır çözülmemiştir. En yakın zamanda Uydunet'ten kurtulacağım. Haksız yere para kazanmayın. İnternet kullanmadığım günlerin faturaya yansıtılmamasını rica ederim.

Hakan.sahin 3.205 Okunma

Cevaplar

  • Hakan.sahin 01 Ağustos 2014

    Sn ilgililer Müşteri memnuniyeti kurallarınıza kesinlikle uyulmamaktadır.Uydunet ve kablo tv mi bugün itibariyle iptal ettirdim. Sadece istediğim kullanmadığım günlerin parasını almak ve sizin yüzünüzden arızalanan modem yüzünden farklı bir tarifeye geçerek devam etmekti ancak beni umursayan bile olmadı.Nerede o maaş gününü bekleyip hiç bir işe yaramayan yetkili müdürler, çağrı merkezlerinde telefonun başına oturtmuşsunuz asgari ücretli personeli hiçbirşeye yetkisi olmayan cevap dahi veremiyorlar. Biliyourum ki bu şikayeti okuyup aman boşverin iptal ederse etsin kurtulduk dersiniz ama unutmayın ki müşteriyi kaybetmek çok kolay kazanmak ise çok zordur. Iyi günler

  • Kablo Net Temsilcisi01 Ağustos 2014

    Sayın Abonemiz; 2594451 nolu şikâyetiniz ile ilgili yapılan incelemelerde bölgenizde iyileştirme çalışmalarının yapıldığı görülmektedir. Siz değerli abonelerimize daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bölgenizde iyileştirme çalışmaları yapılmaktadır. İyileştirme amaçlı yapılan teknik çalışmalar sonrasında abonelerimizin sorunsuz bir şekilde almaları için gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında abonelerimiz belli sürelerde etkilenebilmekte olup bu sürenin minimum seviyede olması yönünde işlemler gerçekleştirilmektedir. Yapılan çalışmalar sonrasında yaşamış olduğunuz sorunun devam etmesi halinde tarafımızla irtibata geçmeniz rica olunur. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi31 Temmuz 2014

    Sayın Abonemiz; 2594451 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön