Uydunet 4 Gündür Ne Televizyon Ne İnternet Var Artık Yeter!

Caner S. |

Nasıl bir firma, nasıl bir mağduriyet yaşıyoruz. Yeter artık ben 2,5 yıldır sizden memnun iken şu an yaşadığım mağduriyet rezillik.
Ben anlayamıyorum efendim bir evde 4 gündür ne Televizyonun ne internetin olmamasını aklım almıyor, kablo değişiyormuş; servislerinizin çalıştığı
yeri belirtin yardım edelim seferberlik çıksın bu nedir ya. Nasıl bir şey bu aradığımızda gece de çalışıyorlar gündüz de sabaha karşı 3' de arıyorum yine çalışıyorlar ve bu arıza giderilemiyor öylemi. Nedir bu ya nasıl bir şey mağduriyetimi dikkate almanızı önemle arz ediyorum. Yarına kadar gelmemesi durumunda ilgili mahkeme ve adalete başvurmayı düşünüyorum tüketici hakları vesaire ne kadar kurum varsa.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Eylül
  09:40

  Sayın Abonemiz;

  3732918 nolu şikâyetinize istinaden yapılan incelemelerde siz değerli abonelerimize daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bölgenizde iyileştirme çalışmaları yapıldığı görülmektedir.

  Gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında abonelerimiz belli sürelerde etkilenebilmekte olup bu sürenin minimum seviyede olması yönünde işlemler gerçekleştirilmektedir.

  Sistem üzerinde genel arıza bilgisi olması nedeni ile ekiplerimiz bireysel olarak müdahale sağlayamamaktadır.


  Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

 • 16 Eylül
  09:38

  Sayın Abonemiz;

  3732918 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla.