Uydunet 4 Gündür İnternet Kullanamıyorum.

Bugra İ. |

4 gündür internet arızalı ve pazartesi günü işten izin aldım sabahtan akşama kadar eve mahsur ettiler. Saat akşam 7 gibi aradığımda biz uzaktan halletik diye bir cevap ve internet tabiki yok yine inanılmaz bir ilgisizlik düzensizlik. Hizmet nosu e-fatura olduğu için orada yazmakta. Telden bunu yazıyorum internet yok çünkü faturaya da bakamıyorum.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Temmuz
  15:03

  Sayın Abonemiz;

  2534439 numaralı şikayetinize istinaden teknik ekiplerimiz tarafından dairenizde yapılan kontrol neticesinde sorununuzun giderildiği ve herhangi bir sorun yaşamadığınız tarafınızla yapılan görüşmede teyit edilmiştir.

  Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

 • Bugra İ.
  02 Temmuz
  13:03

  Genel arıza olduğu söylenmekte nasıl bir genel arıza ise sokakta apart. kullananlarda var bizde yok bize özel hat çekmişler bravo, ve hiç kimse arayıp ta genel arıza var demiyor 2 gündür eve hapsettiler bu sabah gene aradım genel arıza var diyorlar dalga geçer gibi uydu net devletin mi? çünkü varken de kesik kesik sürekli sıkıntı acaba özel firmalar mı bastırtıyor ucuz olduğu için düşünmeye başladım sayfalarca şikayet var.

 • Bugra İ.
  02 Temmuz
  10:09

  6. gün belirsizlik devam etmekte....

 • Bugra İ.
  01 Temmuz
  11:34

  En kısa süre bugün 5. gün izin alamadım ve evde değilim nasıl olacağını çok merak ediyorum 2 günlük iznim gitti dahası İnternet yok vs.....

 • 01 Temmuz
  09:55

  Sayın Abonemiz;

  2534439 numaralı şikayetinize istinaden kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme yapılmıştır tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla.