01 Temmuz 2014

Uydunet 4 Gündür İnternet Kullanamıyorum.

4 gündür internet arızalı ve pazartesi günü işten izin aldım sabahtan akşama kadar eve mahsur ettiler. Saat akşam 7 gibi aradığımda biz uzaktan halletik diye bir cevap ve internet tabiki yok yine inanılmaz bir ilgisizlik düzensizlik. Hizmet nosu e-fatura olduğu için orada yazmakta. Telden bunu yazıyorum internet yok çünkü faturaya da bakamıyorum.

Bugra 2.985 Okunma

Cevaplar

 • Kablo Net Temsilcisi03 Temmuz 2014

  Sayın Abonemiz; 2534439 numaralı şikayetinize istinaden teknik ekiplerimiz tarafından dairenizde yapılan kontrol neticesinde sorununuzun giderildiği ve herhangi bir sorun yaşamadığınız tarafınızla yapılan görüşmede teyit edilmiştir. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Bugra02 Temmuz 2014

  Genel arıza olduğu söylenmekte nasıl bir genel arıza ise sokakta apart. kullananlarda var bizde yok bize özel hat çekmişler bravo, ve hiç kimse arayıp ta genel arıza var demiyor 2 gündür eve hapsettiler bu sabah gene aradım genel arıza var diyorlar dalga geçer gibi uydu net devletin mi? çünkü varken de kesik kesik sürekli sıkıntı acaba özel firmalar mı bastırtıyor ucuz olduğu için düşünmeye başladım sayfalarca şikayet var.

 • Bugra02 Temmuz 2014

  6. gün belirsizlik devam etmekte....

 • Bugra01 Temmuz 2014

  En kısa süre bugün 5. gün izin alamadım ve evde değilim nasıl olacağını çok merak ediyorum 2 günlük iznim gitti dahası İnternet yok vs.....

 • Kablo Net Temsilcisi01 Temmuz 2014

  Sayın Abonemiz; 2534439 numaralı şikayetinize istinaden kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme yapılmıştır tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön