31 Temmuz 2014

Uydunet 36 Saattir Hizmet Alamıyorum.

Uydunet yaklaşık 36 saattir hem internet, hem tv hizmeti alamıyorum. Ayrıca yaklaşık 2 ay önce ilk aboneliğimde kurulum ücreti alınmayacağını taahhüt ettiler. Ancak kurulumu apartmanımızda bulunan uydu sistemi üzerinden yapacaklarını ve hali hazırda kullandığım uyduyu iptal edeceklerini söylediler.

Ayrı bir hat çekersek 55 lira ücreti olacağını söylediler. Uydumu iptal ettiler. 36 saat internet ve tv hizmeti alamadığım dakikalarda uydumu da iptal ettikleri için hiçbir şartta tv izleyemedim ve interneti kullanamadım. Arıza giderilip netime kavuştuğum anda adil kotayı aştım diye 50 mb 'den 3 mb e düşürdüler. Bu durumdan hiç ama hiç memnum değilim.

M. 2.750 Okunma

Cevaplar

 • Kablo Net Temsilcisi05 Ağustos 2014

  Sayın Abonemiz; 2593105 nolu şikâyetiniz yetkili birimlere iletilmiş olup, inceleme aşamasındadır, Neticelenmesi ile birlikte tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Saygılarımızla.

 • M. 05 Ağustos 2014

  İlgineceğiz tarzı klasik cvb ancak hiçbir eylem yok. Memnuniyetsizliğimi bildiriyorum...

 • Kablo Net Temsilcisi31 Temmuz 2014

  Sayın Abonemiz; 2593105 nolu şikâyetinize istinaden Yetkili birimlerimize yaşadığınız sorun hakkında ilgili yönlendirme yapılmış olup, gerekli kontroller yapılmaktadır. Konu hakkında tarafınıza en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

 • Kablo Net Temsilcisi31 Temmuz 2014

  Sayın Abonemiz; 2593105 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön