03 Haziran 2014

Uydunet 3 Aydır Sorunumu Çözmüyor.

Üç ay önce evime bağlattığım internetin ilk iki ay yavaş olmasından şikayetçiydim ekipler iki ay boyunca sorunumu çözmedi . Hatta bıraktığım birkaç arıza kaydına müdahale bile etmediler. En sonunda modemimi alıp bana test modem bıraktılar. Test modemi bıraktıkları ilk on beş yirmi günlük süreçte hiç bir sıkıntım yoktu ama şu son on beş yirmi gündür sabit olarak kısa kısa günde en az otuz kırk defa internet kesiliyor. İki ve ya üç kere bununla ilgili Turksat müşteri hizmetlerine arıza kaydı bıraktım somut hiç bir müdahale yapılmamasına rağmen yapılmış gibi gösterdiler ve sorunumu hala çözmediler. Uydunet gereğinin yapılmasını arz ederim.

Ardan 1.534 Okunma

Cevaplar

  • Kablo Net Temsilcisi07 Haziran 2014

    Sayın Abonemiz; 2483516 numaralı şikayetinize istinaden hattınızda ve bölgenizde detaylı olarak inceleme yapılmış olup sinyal seviyelerinizde gerekli inceleme yapılmıştır. Yetkili birimlerimiz tarafından, tarafınızla yapılan görüşmede sorun yaşamadığınıza dair teyit alınmıştır. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi03 Haziran 2014

    Sayın Abonemiz; 2483516 numaralı şikayetinize istinaden kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme yapılmıştır tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön