Hasan Emre Ş. Teşekkür Mesajı

Bu konuda yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ederim. Gerçekten ilgili bir yaklaşım sergilediler. İyi çalışmalar dilerim.

Uydunet 3 Aydır Düzelmeyen İnternet Bağlantı Sorunu!

Hasan Emre Ş. |

10 yıla yakın kullandığım internet servis sağlayıcısının 3 ay öncesinde bir anda ortaya çıkan günde en az 3 defa olan internet düşmeleri ve "Upstrem" kanalının 55db seviyesine çıkması "Downstream" kanalının 10db çıkması sonucu internet bağlantısını bir türlü sağlayamıyorum bu gün içinde bazen 10dk sürüyor bazen 3 saat. 3 haftalık aramaların sonunda "Downstream" kanalı düzeltildi ama diğeri hala devam ediyor.

3 defa test modem istememe rağmen ne bir modem gördüm ne de sorunun düzeldiğini. Dün bardağı taşıran son damla oldu. 2 gündür internetim yok ve Web Yazılım Uzmanı olarak işimin temel kısmı internet ve evden çalışıyorum. Sayenizde dışarıda çalışmak zorunda kalıyorum. Artık çözüm istiyorum.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hasan Emre Ş.
  24 Ekim
  06:08

  Bu konuda yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ederim. Gerçekten ilgili bir yaklaşım sergilediler. İyi çalışmalar dilerim.

 • 22 Ekim
  16:00

  Sayın Abonemiz;

  2749661 nolu şikâyetinize istinaden adresinize ekiplerimi yönlendirilmiş olup tarafınızxa konu hakkında gerekli bilgilendirmeler sağlanmıştır.

  Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

 • Hasan Emre Ş.
  19 Ekim
  23:05

  Bugün söylendiği üzere ekipten arkadaş geldi. Sıkıntının şebeke hattı üzerinden olduğunu ve kazı çalışması yapılması gerektiğini belirtti. Belediyeden izin çıkması durumunda işlemlere başlanacağını bu süreçte arızanın tekrarlayabileceğini söyledi. Şuan için bağlantı problemim yok Upstream 43-44, downstream 4-6 arasında değişiyor baktığım zaman. Şuan için herşey düzgün ilerliyor. Teşekkür ederim.

 • 18 Ekim
  09:34

  Sayın Abonemiz;

  2749661 nolu şikâyetinize istinaden tarafınızla irtibata geçilmiş olup, incelemelerin yapılabilmesi için müsait olduğunuzu belirttiğiniz tarih ve saat aralığında arıza kaydınız oluşturulacaktır.

  Saygılarımızla.

 • 17 Ekim
  09:44

  Sayın Abonemiz;

  2749661 nolu şikâyetinize istinaden tarafınızla irtibata geçilmiş olup, incelemelerin yapılabilmesi için müsait olduğunuzu belirttiğiniz 18-10-2014 tarihinde tekrar tarafınıza ulaşılacaktır.

  Saygılarımızla.

 • 15 Ekim
  12:54

  Sayın Abonemiz;

  2749661 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla.