Uydunet 3 Ay Ücretsiz Yanıltması!

Tayfun E. |

28 Aralık 2015 tarihinde Uydunet'e başvurdum telefona çıkan müşteri temsilcisi çok cazip bir şekilde 3 ay internet ve kablolu yayın ücretsiz 24 ay taahhütlü bir kampanya sundu bana da cazip geldi kabul ettim, yıl başına denk geldiği için de ocak ayının 4'ünde evime gelen bir kişi ile sözleşme imzaladım ve üzerine basa basa söyledim ilk 3 ay ücretsiz mi diye ve o şahısta bunu merkeze bildirdi ve bana evet 3 ay adınıza fatura çıkmayacak dendi. Ben 25 yaşındayım ne konuştuğumu biliyorum madem bana fatura çıkacak ben hem evimde T** varken bir de gidip Uydunet'e para neden vereceğim? bu kadar zengin değilim gerekli her yere müracaat edeceğim davacı olacağım ve birde ses kaydı incelenmiş pekala.

Etiketler :

Kampanyadan Faydalanamama Kampanya Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tayfun E.
  06 Şubat
  20:26

  Çok güzel ses kaydını dinledim fakat bu ses kaydı benim size ilk başvuruyu yaptığım ses kaydı şöyleki ben bu başvuruyu yaptım yalnız eve gelen kablolu ve modem kurulumu yapacak kişi tesisat çektirmem gerektiğini söyledi fakat maddi olarak durumum olmadıgından dolayı bende bunun şu an için yapılamayacagını söyledim oda tamam ben o zaman sözleşme imzalatmadan iptalini bildirecegim dedi daha sonra yanı birkaç gün sonra ben tekrar sizi arayıp yeni bir başvuru ile onaylattım bu ses kaydını istiyorum sistemde 2 ses kaydı var en son ki ses kaydını istiyorum!

 • 17 Ocak
  14:43

  Sayın Abonemiz;

  4664568 nolu şikâyetinize istinaden yapılan incelemeler sonucunda 12-01-2016 tarihinde Çağrı Merkezimiz aracılığı ile şikayet kaydı oluşturmuş olduğunuz görülmektedir.

  Yetkili birimlerimizin oluşturulan şikayet kaydına istinaden sağlamış olduğu müdahaleler neticesinde ses kaydınız dinlenilmiş olup Maksimum Keyif Kampanyası kapsamında gereken tüm bilgilendirmenin yapılarak onayınız doğrultusunda başvuru işlemlerinin gerçekleştirilmiş olduğu bilgisi tarafımıza iletilmiş bulunmaktadır.

  Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

 • 15 Ocak
  16:42

  Sayın Abonemiz;

  4664568 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla.