01 Nisan 2013

Uydunet 1 Haftadır 5 Metre Öteye Nakil Yapamadı!

Türksat şirketleri olan Teledünya, Kablo TV Kablo Net ve Uydu Net inanılmaz bir altyapıya sahip. Ancak bu altyapıyı destekleyecek ve son kullanıcıya kaliteli bir hizmet sunacak birimleri maalesef mevcut değil. Teledünya aboneliğimi Ankara içinde nakletmek için günlerce beklemiştim. Şimdi de Uydunet bağlantısı için 1 hafta sonraya randevu verdiler. Tabi sözlerinde durup gelirlerse. Ama merak ettiğim nokta, hangi devirde yaşıyoruz?

Kapımın 5 metre uzağındaki bağlantı kutusundan evime bağlantı yapılması için 1 hafta bekletilmek hiç makul değil. Cep telefonu şirketleri anında bu bağlantıyı verebiliyor iken Türksat neden bu kadar yavaş? Acaba bu duruma kafa yoran birileri var mıdır?

Cafer 51 Okunma

Cevaplar

  • Cafer 02 Nisan 2013

    İşte ben de tam olarak bunu sorguluyorum: neden 8 İŞ GÜNÜ? 8 iş günü, arasına 2 gün de hafta sonu girince 10 gün yapar. Apartmanımın içerisinde UYDUNET kutusu var. Evim giriş katında. Yani 5 metre ötede. Bu bağlantı için 8-10 gün bekletmek şirketinize, bekletilmek de bu çağda bize YA-KIŞ-MI-YOR!

  • Kablo Net Temsilcisi02 Nisan 2013

    Sayın Abonemiz; 1716265 nolu şikayetinize istinaden tarafınızla irtibata geçilmiş fakat ulaşılamamıştır. Kurulum işlemleri bölgesel yoğunluğa bağlı olarak en geç 8 iş günü içerisinde gerçekleştirilmektedir.Şikayetinizde iletmiş olduğunuz öneriniz yetkili birimler tarafından değerlendirilecektir. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi01 Nisan 2013

    Sayın Abonemiz; 1716265 nolu şikayetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Müşterilerimiz tüm soru ve şikayetleri için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir veya [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön