30 Kasım 2015

Uydunet 1 Ayda Hizmet Alınamayan Saat, 80 Saati Geçiyor.

Ben son 30 günde 3 kere, üst kat komşumuz da birçok kere arıza kaydı bırakmış. Haftada 2-3 gün 1 ile 4 saat arası kesinti oluyor. Bir de 2 ay önce yenilediğim taahhüdümce 10 Mbps'tan 25 Mbps hıza docsis 2.0 modem ile geçtim ve 2 ay boyunca bana 10 Mbps hizmet verildi modemim desteklemediği için ve yeni modem alasım da yoktu, ancak taze ithal edilmiş bir modem modeli bolca stok yapmış olacak ki Uydunet bir anda haber bile verilmeden internetim kesildi.

Hızımı tarifem neticesinden benden habersiz olması gereken değere çıkarmışlar ve modemim de bu hızı kaldırmadığından yeni modem gelene kadar ki onu da zorla sattılar, 2 gün de böyle internetsiz kaldık. Bu satırları da GSM'den bağlanarak yazıyorum.

Mustafa 284 Okunma

Cevaplar

 • Mustafa 06 Aralık 2015

  Her gün ya da iki günde bir en az 1 saat süren kesinlikler oluyor. Son 40 günde toplam kesinti fark ettiğim kadarıyla 100 saat. Evde olmadığım ve uykudaki zamanları sayarsak kesin 120 saat civarında internet hizmeti alamadım. İndirme yapıyorum, internet kesilince tüm indirmelerim yarıda kalıyor. Haydi en baştan indirme yapmak durumunda kal. Adil Kullanım Kotası haliyle haksız yere doluyor. Tarafıma 75 GB adil kullanım kotası daha tanımlanmasını istiyorum.

 • Mustafa 03 Aralık 2015

  30 Kasım'da bölgemizdeki arızanın giderilmesi için 5 saat internet ve TV'siz kaldık. 3 Aralık şimdi yine gitti hizmet. 3 günde bir 2-5 saat arası hizmet alamıyorsak size verdiğimiz para'nın en az %40'ı haksız kazanç oluyor. İnternete girebilmek için cep telefonu hattımı kullanıyor ve normalde 1 ay içinde fazlasıyla yeten cep telefonu internet paketim 1 haftada bitiyor, ek paketler alıyorum ki onun ederi size ödenen bir fatura bedeli kadar daha. Bir kere de çıkıp "Biz alt yapıyı bir türlü düzeltemedik, size karşı mahcup olduk, bu ay da bizden olsun. " demiyorsunuz.

 • Kablo Net Temsilcisi30 Kasım 2015

  Sayın Abonemiz; 4306971 nolu şikâyetinize istinaden yapılan incelemelerde siz değerli abonelerimize daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bölgenizde iyileştirme çalışmaları yapıldığı görülmektedir. Gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında abonelerimiz belli sürelerde etkilenebilmekte olup bu sürenin minimum seviyede olması yönünde işlemler gerçekleştirilmektedir. Sistem üzerinde genel arıza bilgisi olması nedeni ile ekiplerimiz bireysel olarak müdahale sağlayamamaktadır. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Kablo Net Temsilcisi30 Kasım 2015

  Sayın Abonemiz; 4306971 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön