Uyanık Avea Paketimi Yenilememiş!

Suay A. |

Avea'dan Super Fırsat Paketini kullanıyordum. Geçen ay tekrar paketimi yeniledim. Bu ay da 1 yıldır yaptığım gibi paket bedeli kadar TL yükledim hattıma. Tüm gün çekmemiş, çekmediği gibi bir uyarı ve kullanılan bir bedel de göstermedi. Bu gece saat 02:00'ye doğru paketsiz kullanım bedelini komple hattımdan çekmiş, yani dün yükledim 25 TL'yi. Böyle bir saçmalık olabilir mi?

Şimdi sorgulattığım da hattınızda tanımlı bir paket bulunmamaktadır diyor.

Avea'dan şikayetçiyim ve çektiği bakiyemin hepsini kuruşu kuruşuna geri istiyorum. Kimse insanları saf yerine koymasın!

Etiketler :

Habersiz İşlemler Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Suay A.
  05 Ekim
  16:53

  Merhaba,

  ulaşmanıza gerek kalmadı çünkü hattımı aynı gün Vodafone operatorune tasıdım.
  Sizin yaptığınız haksız kazançtı maalesef. Resmen dolandırmak bu kişileri. Neyse yakında kurtuluyorum, nakil işlemi olduktan sonra neyse ki...

  Tşk,

 • 05 Ekim
  16:15

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 02.10.2015 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 02 Ekim
  10:10

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş