Üst Pakete Anında Geçiren Superonline Alt Pakete Geçmeme İzin Vermiyor!

Gürol D. |

3 ay evvel AKK'mi 50'den 100 GB'a çıkartmıştım anında çıkarttılar fakat şimdi tekrar 50 GB'ye indirmek istiyorum fakat mümkün olmadığını söylüyorlar. Bir üst pakete çıkartmak isterken, abone olurken her şeyi şartsız kabul eden firma müşterinin çıkarları söz konusu olduğunda 3 maymunu oynuyor. Faturaları düzenli yatıran mükemmel bir müşteri olmama rağmen karşılığını bir türlü alamıyorum. Lütfen AKK'mi 50 GB çekme konusunda yardımcı olunuz.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Üyelik / Paket Değişikliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gürol D.
  04 Haziran
  18:07

  Bir üst pakete geçerken hiçbir sıkıntı olmuyor ama alt pakete geçerken sıkıntı yaratıyorsun hiçbir şekilde müşteri memnuniyeti ilkeniz yok sözleşmede koyduk demekle işten sıyrılıyorsunuz eski pakete dönmek istiyorum bu konuyla ilgilenin verdiğiniz cevap değildi sorunumuda çözmediniz

 • 04 Haziran
  15:46

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış,müşterimiz ile 04.06.2015 15:45:42 tarihinde aranarak görüşülmüştür ve müşterimize Turkcell Superonline Kampanya koşulları hakkında bilgi verilmiştir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 04 Haziran
  14:44

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE