22 Ocak 2014 #2249936

Yunus Emre Hastanesi'ndeki Asistanın İlgisizliği

Yeni bebek bekleme sevinci ile çalışmam nedeniyle sabah erken saate 9:15' e Yunus Emre Hastanesi'ne randevu aldım. Asistanın demesine göre doktorumuz karşıda oturduğundan 9.30 gibi gelirmiş neyse asistana başka doktora yönlendirilmek istiyorum, siz bankodan yapın diyor. Yardımcı olmayan asistanlardan sonra bankodaki kişi diğer arkadaşlarıyla konuşma arası beni başka doktora yönlendirdi.


Doktor rutin kan testleri istedi, telefonda öğrendiğimde kan değerlerim çok düşük ve bebeğimi kaybetme telaşı içinde asistanı aradım. Biz sizi ararız diyor ama tüm hastaları bittikten sonra geri döneceklermiş. Ben durumun ciddiyeti ile gittim. Benim doktorum ameliyata girmiş.

Dilek 4.843 Okunma

Cevaplar

  • Üsküdar Yunus Emre Hastanesi Temsilcisi24 Ocak 2014

    Hastamıza telefon ile geri dönüş yapılarak,genel işleyişteki aksamadan ötürü özür dilenmiş,bundan sonrası için herhangi bir sıkıntı yaşanmaması adına ekibimizin daha dikkatli olacağı konusunda bilgi verilmiştir. İyi Çalışmalar.

  • Dilek22 Ocak 2014

    Karakter kısıtlaması nedeniyle duygularımı tam olarak ifade edemedim ama bir kaç gün önce yaşadığım, tıp için belki normal ama bebeğini çok isteyen ve kan değerlerinin düşmesi bebeğini kaybetme tehlikesi içinde ve bu değerlerin ne olduğunu bilmeden bir açıklama bekleyen bir anne için yaşadıklarım ve buna rağmen özellikle asistanların ilgisizlikleri beni vurdum duymazlıkları doktorumun cevap beklememe rağmen bana hala geri dönmemesi gerçekten benim için çok üzücü bir durum oldu. Bu durumumu mantıklı bir şekilde hastane yetkilileri tarafından açıklanmasını istiyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön