03 Eylül 2013 #1990028

Üsküdar Belediyesi Sokak Köpeklerine Çözüm Getirilmiyor!

Ben Çamlıca'da oturuyorum. Bizim ikamet ettiğim yerde çok fazla boş arazi var. Buralara köpekler geliyor ve özellikle sabah erken saatlerde (aç oldukları için) ve akşam geç saatlerde ( yine aç oldukları için) gruplar halinde bize saldırıyorlar. Eşim tek başına bir yere çıkamaz oldu. Şikayet ettim belediyeye fakat sadece 1 tane bulabilmişler (!) Ben her gün onlarcasını görüyorum. Nasıl oluyor da sadece 1 tane bulabiliyorlar?


Bana telefonda kanunlardan bahsettiler. Ben kendilerine öldürün demedim. Zaten öldürmek istesem her gün 3-5 tane ben öldürebilirim. Zehirli et atarak. Ama ben de evimizin arkasında kedi besliyorum. Bunu yapamam.


Bu konuda bilgilendirmek ve yardım istiyorum.

Osman 115 Okunma

Cevaplar

  • Üsküdar Belediyesi Temsilcisi03 Eylül 2013

    Sayın ; Osman B. sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz 110533 referans numarası ile sistemimize kayıt edilmiştir. 444 0 875 numaralı telefondan referans numarası ile takip edebilirsiniz. Üsküdar Belediyesi ile ilgili tüm talep ve şikayetlerinize daha hızlı geri dönüş yapılabilmesi için şikayetlerinizi, http://superhizmet.uskudar.bel.tr adresinden veya 444 0 875 numaralı telefondan Süper Hizmet Birimi’ne iletebilirsiniz. İlginize teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Üsküdar Belediyesi Süper Hizmet Birimi Telefon: 444 0 875 Web sitesi: http://superhizmet.uskudar.bel.tr E-posta: [email protected] Faks: 0216 531 31 03

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön