02 Mayıs 2013 #1774864

Üsküdar Belediyesi Mesire Alanı Giriş Ücreti Ve Fiş Kesilmemesi!

28 Nisan da Beykoz Kaymak Donduran mesire alanına gittik ve Üsküdar Belediyesi logolu güvenlikçiler bizden giriş için 10 TL ücret talep ettiler ve bunun karşılığında fiş istediğimizde fiş vermiyoruz dediler. Biz de o zaman bu parayı cebinize atmadığınızı nereden bilelim fatura kesin dediğimizde faturada kesmiyoruz dediler ve alay edercesine gidin nereye şikayet ediyorsanız edin dediler.


Bu sorunu yaşayan onlarca aile vardı . Yaklaşık 300 araç kapasiteli yer düşündüğümüzde bu 3 bin tl kimin kasasına girdi ve neden vergisi verilmiyor.

Burak 1.780 Okunma

Cevaplar

  • Üsküdar Belediyesi Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Öncelikle ilgi ve alakanızdan dolayı teşekkür ederiz. Ödeme yapıldıktan sonra makbuz verilmesi hakkında şuanda uygulamakta olduğumuz ücret Orman İl Müdürlüğü birim fiyatları uygulanmaktadır. Belediye meclisimizin fiyat tarife komisyonunun çalışması sürmekte, uygun fiyat tarifesi belirlenmek üzeredir. Daha düşük olacağını tahmin ettiğimiz fiyatlar belirlendiğinde makbuz bastırılacak ve alınan ücret karşılığında verilecektir. Kaymakdonduran mesire alanında alınan her ücret isim isim, araçların ise plaka kayıtları kayıt altına alınmaktadır ve kamera kayıtları da bulunmaktadır. Toplanan meblağlar Mali hizmet müdürlüğümüzde toplu olarak yatırılmakta makbuz fotokopilerinin bir nüshası kaymakdonruran mesire alanı girişindede bulundurulmaktadır. İlginiz için tekrar teşekkür eder saygılar sunarız.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön