27 Kasım 2013

Üsküdar Belediyesi Çöpler Nadiren Temizleniyor!

Üsküdar Mahallesi, Derem Sokak üzerinde bulunan bir siteye ait çöp konteynırları sürekli pis bulunmaktadır. Çöpler çok seyrek temizlenmekte ve etrafa mikrop saçmaktadır. Üstü açık bir şekilde ve sürekli kokmaktadır. Bu konuda Üsküdar Belediyesinin daha sıkı bir denetim yapması gerekmektedir.


Ayrıca yine derem sokak üzerinde yol kenarına atılmış çok fazla miktarda inşaat atık maddeleri, içinde ne olduğunu bilmediğimiz ve kimse tarafından haftalardır kaldırılmayan madde ve ÇÖPLER yığın gibi durmaktadır. Bahsettiğim bu çöplerin ACİLEN kaldırlması gerekmektedir.

Nevhan 138 Okunma

Cevaplar

  • Üsküdar Belediyesi Temsilcisi28 Kasım 2013

    Sayın Nevhan B. Bahse konu olan maile istinaden ,belirtmiş olduğunuz adreste gerekli kontroller ve temizlik yapılmıştır.Yapılan temizliğe istinaden resimler ekte gönderilmiştir. Üsküdar Belediyesi ile ilgili tüm talep ve şikayetlerinize daha hızlı geri dönüş yapılabilmesi için şikayetlerinizi, http://superhizmet.uskudar.bel.tr adresinden veya 444 0 875 numaralı telefondan Süper Hizmet Birimi’ne iletebilirsiniz. İlginize teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Üsküdar Belediyesi Süper Hizmet Birimi Telefon: 444 0 875 Web sitesi: http://superhizmet.uskudar.bel.tr E-posta: [email protected] Faks: 0216 531 31 03

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön