Üsküdar Belediyesi Temizlik Vergisini Boşuna Ödüyorum!

Emre M. |

Ekteki fotoğraftan da görüleceği üzere, penceremizden baktığımız boş arsa aşırı derecede görüntü kirliliği yaratmaktadır. Ne yazık ki belediyeden hiç bir denetleyen personel ve düzeltme çalışmaları da olmamaktadır. Göreceğiniz üzere atık durumdaki çöpler, kaçak yapılaşmalar, yangın ve yıkılma tehlikesi olan önlem alınmayan binalar hepsi mevcut fakat çözüm bulunamamıştır.

Geceleri ise sarhoşların mekanı olan bu mekana belediyenin özellikle bu seçim döneminde bir çözüm bulmasını istiyoruz. Ödediğimiz çevre temizlik vergisinin sonucu bu manzaralar olmamalıdır.

Etiketler :

Çöp - Temizlik - İlaçlama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emre M.
  01 Kasım
  12:05

  yaklaşık 15 gün sonra gelen cevapta arsanın özel mülk olduğundan sahibinin uyarıldığı belirtilmiş, ama hala arsadaki çöpleri atıkları alan hiç kimse yok. Belediyenin temizlik görevlileri bakıp geçiyor yanından. Bu kadar ilgisiz olması gerçekten beni çok şaşırtıyor. Çöp taksiyle gelip 1 saat burayı temizletmek gerçekten çok mu zor?...

 • 21 Ekim
  13:47

  Sayın ; Emre M.
  sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz 117952 referans numarası ile sistemimize kayıt edilmiştir. 444 0 875 numaralı telefondan referans numarası ile takip edebilirsiniz.
  Üsküdar Belediyesi ile ilgili tüm talep ve şikayetlerinize daha hızlı geri dönüş yapılabilmesi için şikayetlerinizi, http://superhizmet.uskudar.bel.tr adresinden veya 444 0 875 numaralı telefondan Süper Hizmet Birimi’ne iletebilirsiniz. İlginize teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,

  Üsküdar Belediyesi
  Süper Hizmet Birimi
  Telefon: 444 0 875
  Web sitesi: http://superhizmet.uskudar.bel.tr
  E-posta: superhizmet@uskudar.bel.tr
  Faks: 0216 531 31 03

 • Emre M.
  21 Ekim
  13:27

  abdulfeyyaz sokak girişi. Katlı otoparkın karşısı.

 • 21 Ekim
  13:06

  Bulunduğunuz yerin adresini verirseniz size yardımcı olacağız.