25 Ocak 2014

Üsküdar Belediyesi Sokak Aydınlatmaları Yanmıyor!

Yaklaşık 5 ay önce başlayıp sokakların savaş alanına çevrilip yeniden yapılan asfalt kaldırım çalışmaları ve sonunda güzel bir çevre oluşumu sağlayan belediye çalışanlarına teşekkür ederim.

Fakat bu çalışmalar sonucu değişen lambalar uzun bir süre sokaklarımızı karanlıkta bıraktı ve olumsuzluklar yaşanmasına sebep oldu.

Tam bunlarda çözüldü sokaklarımız ışıl ışıl dediğimiz bir dönemde Küçük Çamlıca Şeker Maslak Şeker sokak ve Çeşme sokak ta yanan lambalar karardı ve takriben yapılan şikayet ve başvurulara rağmen 2 aydır sokaklarımız karanlık içerisinde Ayedaş sorunun belediye ihalesinden kaynaklandığını söylüyor.

Üsküdar Belediyesi kayıt alıyor personel gönderiyor sonuçsuz bir git gel yaşanıyor.

Süleyman 202 Okunma

Cevaplar

  • Süleyman28 Ocak 2014

    sorun çözümü ile ilgili bir çalışma yapılmayıp şikayet dilekçe numaraları yazıp telefon numaraları vererek standart aşama ile sorunlar maalesef çözülmüyor.

  • Üsküdar Belediyesi Temsilcisi27 Ocak 2014

    Sayın ; Süleyman A. sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz 134190 referans numarası ile sistemimize kayıt edilmiştir. 444 0 875 numaralı telefondan referans numarası ile takip edebilirsiniz. Üsküdar Belediyesi ile ilgili tüm talep ve şikayetlerinize daha hızlı geri dönüş yapılabilmesi için şikayetlerinizi, http://superhizmet.uskudar.bel.tr adresinden veya 444 0 875 numaralı telefondan Süper Hizmet Birimi’ne iletebilirsiniz. İlginize teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Üsküdar Belediyesi Süper Hizmet Birimi Telefon: 444 0 875 Web sitesi: http://superhizmet.uskudar.bel.tr E-posta: [email protected] Faks: 0216 531 31 03

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön