04 Nisan 2013

Üsküdar Belediyesi Şeyh Mustafa Devati Türbesinin Önünde Belediye Duyuru Panosu!

Kuruma daha önce Beyaz Masa yönlendirmeli bir talebim olmuştu konuyla ilgili. Üsküdar Çarşı olarak geçen Şeyh Mustafa Devati Türbesinin Selma-ı Pak Caddesine bakan yönü caddeyle ayıran sınır duvar üzerinde Üsküdar Belediyesi Duyuru panosu bulunmaktadır. Tamamen Dini akidelerini yerine getirmek için türbeye gelen müminlerle bu pano tezat oluşturmaktadır.

Hiç bir kullanım gayesi bu dini müessese için sürgit gerekçe teşkil edemez. Konu başkanlık makamına kadar gidip gitmediğini ve Başkan Mustafa Kara'nın duruma ilişkin kararının müspet olarak değiştirilmesini beklemekteyim.

Erol 95 Okunma

Cevaplar

  • Üsküdar Belediyesi Temsilcisi08 Nisan 2013

    Şikayet Var dan alınan talep dersin kullanıcısından girilerek sisteme girişi yapılır. Talep, site üzerinden aşağıdaki cevap metni yazılarak kapatılır; Sayın Erol A. ; sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz 82096 referans numarası ile sistemimize kayıt edilmiştir. 444 0 875 numaralı telefondan referans numarası ile takip edebilirsiniz. Üsküdar Belediyesi ile ilgili tüm talep ve şikayetlerinize daha hızlı geri dönüş yapılabilmesi için şikayetlerinizi, http://superhizmet.uskudar.bel.tr adresinden veya 444 0 875 numaralı telefondan Süper Hizmet Birimi’ne iletebilirsiniz. İlginize teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Üsküdar Belediyesi Süper Hizmet Birimi Telefon: 444 0 875 Web sitesi: http://superhizmet.uskudar.bel.tr E-posta: [email protected] Faks: 0216 531 31 03

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön