19 Aralık 2013

Üsküdar Belediyesi Moloz Atıkları Temizlenmediğinden Evimi Su Basıyor!

28 Kasımda Üsküdar Belediyesi'ne şikayetim ile ilgili başvurdum. Evimin bir üst sokağında yıkılan bir binanın molozlarının bir kısmı bizim apartmanın boşluğuna döküldü. Evim bodrum katında olduğundan şuan evime ışık girmiyor ve gideri de kapattığından evimi su basıyor. Bu şikayetten dolayı başvuruda bulundum.

Sonuç olarak o binanın ruhsatı çıktığında molozlar temizlenecek denilerek sonuçlandı. Kışın ortasında ruhsatın çıkışını beklemek benim için zaman kaybı. Her yağmur yağdığında su basması da cabası.

Her gün arıyorum ve Fen işleri, yapı kontrol ve temizlik işleri birbirlerine yönlendiriyorlar. Ama hala bir temizlik yok. Ruhsat işlemleri olmadan da benim mağduriyetim çözümlenebilir. Ama bu hizmetle çok zor.

Erol 202 Okunma

Cevaplar

  • Üsküdar Belediyesi Temsilcisi03 Ocak 2014

    Sayın : Erol T. Söz konusu yerde yapılan kontrol ve çalışmada, şikayetçinin binasının önü temizletilmiş olup, yıkılan binadan kalan molozların hafriyat alımında kaldırılacağı hususunu bilgilerinize rica ederim. Üsküdar Belediyesi ile ilgili tüm talep ve şikayetlerinize daha hızlı geri dönüş yapılabilmesi için şikayetlerinizi, http://superhizmet.uskudar.bel.tr adresinden veya 444 0 875 numaralı telefondan Süper Hizmet Birimi’ne iletebilirsiniz. İlginize teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Üsküdar Belediyesi Süper Hizmet Birimi Telefon: 444 0 875 Web sitesi: http://superhizmet.uskudar.bel.tr E-posta: [email protected] Faks: 0216 531 31 03

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön