Üsküdar Belediyesi Çöpler Nadiren Temizleniyor!

Nevhan B. |

Üsküdar Mahallesi, Derem Sokak üzerinde bulunan bir siteye ait çöp konteynırları sürekli pis bulunmaktadır. Çöpler çok seyrek temizlenmekte ve etrafa mikrop saçmaktadır. Üstü açık bir şekilde ve sürekli kokmaktadır. Bu konuda Üsküdar Belediyesinin daha sıkı bir denetim yapması gerekmektedir.

Ayrıca yine derem sokak üzerinde yol kenarına atılmış çok fazla miktarda inşaat atık maddeleri, içinde ne olduğunu bilmediğimiz ve kimse tarafından haftalardır kaldırılmayan madde ve ÇÖPLER yığın gibi durmaktadır. Bahsettiğim bu çöplerin ACİLEN kaldırlması gerekmektedir.

Etiketler :

Çöp - Temizlik - İlaçlama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Kasım
  13:30

  Sayın Nevhan B.
  Bahse konu olan maile istinaden ,belirtmiş olduğunuz adreste gerekli kontroller ve temizlik yapılmıştır.Yapılan temizliğe istinaden resimler ekte gönderilmiştir.

  Üsküdar Belediyesi ile ilgili tüm talep ve şikayetlerinize daha hızlı geri dönüş yapılabilmesi için şikayetlerinizi, http://superhizmet.uskudar.bel.tr adresinden veya 444 0 875 numaralı telefondan Süper Hizmet Birimi’ne iletebilirsiniz. İlginize teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,

  Üsküdar Belediyesi
  Süper Hizmet Birimi
  Telefon: 444 0 875
  Web sitesi: http://superhizmet.uskudar.bel.tr
  E-posta: superhizmet@uskudar.bel.tr
  Faks: 0216 531 31 03