Üsküdar Belediyesi Çöp Ve Çevre Temizliği İstiyoruz!

Muzaffer A. |

Mahallemiz Erzurum Sitesi Palandöken sokakta ikamet etmekteyim. Mahallemizde bir haftadır çöp kutuları kayıp. Önce bunların tamir edildiğini düşündük ve üstelemedik. Ardından temizlik sorumlularını aradığımızda sizin güvenliğiniz apartmanınızın önünden kaldırıldı diye belirtiyorlar fakat bizden 15-20 metre ilerideki apartman önündeki çöp kutuları yerinde duruyor.

Bu neyin güvenliği anlamadık? Çare ve çözüm üretmeden sokağımızda, kedilerin dağıtmış olduğu çöpler ile yaşamaya mahkum edildik, her yer ÇÖP oldu, bunun sorumluları çöp kutuları tekrar yerine ulaştırsınlar ve çöpler etrafa dağılmasın.

Üsküdar Belediyesi; Herkes için temiz çevre istiyoruz.

Etiketler :

Çöp - Temizlik - İlaçlama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Ocak
  11:27

  Sayın Muzaffer A.

  Söz konusu şikayetinize istinaden belirtmiş olduğunuz adres ile ilgili konteynır konulmuş olup zaman zaman güvenlik gerekçesiyle kaldırılabilir ve kontrolleri yapıldıktan sonra tekrar konulacaktır şu an konteynırlarınız belirttiğiniz adrese bırakılmıştır.
  Üsküdar Belediyesi ile ilgili tüm talep ve şikayetlerinize daha hızlı geri dönüş yapılabilmesi için şikayetlerinizi, http://superhizmet.uskudar.bel.tr adresinden veya 444 0 875 numaralı telefondan Süper Hizmet Birimi’ne iletebilirsiniz. İlginize teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,

  Üsküdar Belediyesi
  Süper Hizmet Birimi
  Telefon: 444 0 875
  Web sitesi: http://superhizmet.uskudar.bel.tr
  E-posta: superhizmet@uskudar.bel.tr
  Faks: 0216 531 31 03