23 Eylül 2013

Üsküdar Belediyesi Çöp Konternerı!

Burhaniye mah. Yunus Emre sokak üzerindeki Çamlıca Alman Hastanesi ve Şazeli Et Kasap a ait çöp konteynerlerinin insanların sürekli işlediği yol üzerinden alınmasını çok istiyorlarsa çöp konteynerlarını bahçelerine almalarını veya çöp konyenerlerin oradan kaldırılmasını rica ederim. Daha önce kendi taraflarında olan çöp konteynerlerini insanların ve çocukların çokça geçtiği tarafa atmalarından mahalle olarak şikayetçiyiz. İlgilenmenizi önemle rica ederim.

Elif 178 Okunma

Cevaplar

  • Elif 27 Eylül 2013

    hım yeri uygun kim gidip baktı ise birdaha baksın lütfen..sanırım birşeyden almamıyor..

  • Üsküdar Belediyesi Temsilcisi27 Eylül 2013

    Sayın ELİF A. Bahse konu olan yerin kontrolünde konteynerin yerinin uygun olduğu tespit edilmiştir bilginize rica eder iyi günler dileriz.

  • Üsküdar Belediyesi Temsilcisi24 Eylül 2013

    Sayın ; Elif A. sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz 114366 referans numarası ile sistemimize kayıt edilmiştir. 444 0 875 numaralı telefondan referans numarası ile takip edebilirsiniz. Üsküdar Belediyesi ile ilgili tüm talep ve şikayetlerinize daha hızlı geri dönüş yapılabilmesi için şikayetlerinizi, http://superhizmet.uskudar.bel.tr adresinden veya 444 0 875 numaralı telefondan Süper Hizmet Birimi’ne iletebilirsiniz. İlginize teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Üsküdar Belediyesi Süper Hizmet Birimi Telefon: 444 0 875 Web sitesi: http://superhizmet.uskudar.bel.tr E-posta: [email protected] Faks: 0216 531 31 03

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön