20 Mart 2013

Üsküdar Belediyesi Annem Başıboş Köpeğin Saldırısına Uğradı!

Sayın yetkili;
Bir hafta önce Annemi bir sokak köpeği ısırdı. Köpeğe bakanlar küçükken belediyenin birkaç aşı yaptığını söyledi. Ondan sonra hiçbir aşısı takip edilmemiş. Anneme gerekli olan aşıları yaptırıyoruz. Kadıncağız tam Ümre'ye gideceği şu vakitler başına böyle bir kaza geldi. Bu köpek daha öncede bir çocuğu ısırdı. Agresif bir köpek her araca havlıyor, saldırıyor.

Ferah mah, kural sok, Akçağ sok civarlarında başıboş bir sürü sokak köpeği var maalesef. Siz yetkililerden ricam bu köpeklerin icabına bakmanız. Hayvan barınaklarına mı verirsiniz? Yoksa zehirlermisiniz bilemem. Onlarda bir can taşıyor, Fakat sevdiklerimizi canı daha kıymetli. Bu konuda en kısa zamanda belediyenizin gerekli işlemi yapmasını istiyorum.

Mehmet 135 Okunma

Cevaplar

  • Üsküdar Belediyesi Temsilcisi20 Mart 2013

    Sayın ; Mehmet Yavuz A. sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz 79385 referans numarası ile sistemimize kayıt edilmiştir. 444 0 875 numaralı telefondan referans numarası ile takip edebilirsiniz. Üsküdar Belediyesi ile ilgili tüm talep ve şikayetlerinize daha hızlı geri dönüş yapılabilmesi için şikayetlerinizi, http://superhizmet.uskudar.bel.tr adresinden veya 444 0 875 numaralı telefondan Süper Hizmet Birimi’ne iletebilirsiniz. İlginize teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Üsküdar Belediyesi Süper Hizmet Birimi Telefon: 444 0 875 Web sitesi: http://superhizmet.uskudar.bel.tr E-posta: [email protected] Faks: 0216 531 31 03

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön