23 Mart 2013

Usafis.org Kartımdan Çekilen Paranın İptali!

Sizi bugün kartımdan yapılan işlemin iptali için aradıktan sonra size bir daha ulaşamadım. Bugün yapılan işlemin ancak bugün iptalinin gerçekleşebileceğini biliyorum. sizinle konuştuğumda 72 saat içinde dönüş yapılacaktır dediniz. sonrasında aradığımda açmadınız. Tüketici hakları, polis ve bankamı aradım. Kartımdan yapılan işlemin gün içerisinde iptalini istiyorum.


Bana hemen dönüş yapın. Gün içinde bu bildirimden sonra bu işlemi iptal etmek zorundasınız. Yoksa pazartesi günü bulunduğum şikayete rağmen bu yapılan işlemin iptalinin gerçekleşmediğine dair suç duyurusunda bulunacağım. Bana aradığımda tatmin edici cevap vermediniz.

Dilay 247 Okunma

Cevaplar

 • Dilay25 Mart 2013

  BU SAATTEN SONRA SAVCILIKLA İLETİŞİME GEÇERSİNİZ ARTIK. SİZ PARANIN KÖLESİ OLMUŞSUNUZ PARA BENİM UMRUMDA DEĞİL GEREKTİĞİ ŞEKİLDE YARINDAN SONRA YASAL OLARAK UĞRAŞACAĞIM SİZİNLE. BEN BU İPTALİN GERÇEKLEŞMESİNİ 1 GÜN SONRA DEĞİL O GÜN İÇERİSİNDE İSTEDİM SİZDEN. BU TALEP O GÜN HALLEDİLEBİLİRDİ, SİZİN BAŞTAN SAVMA YÖNTEMLERİNİZ SİZE KALSIN. BAŞKA İNSANLARIDA MAĞDUR ETMENİZE SEYİRCİ KALMAYACAĞIM. YARIN İLETİŞİMİNİZİ FARKLI ŞEKİLDE SAĞLARSINIZ

 • Dilay25 Mart 2013

  Form hala mailime gelmemiştir ve nedense yazdığım mesajlara rağmen benimle iletişime geçtiğinize dair yazı hep en altta. Bugünkü telefon görüşmesi dışında tarafıma herhangi bir dönüş söz konusu değildir.

 • Dilay25 Mart 2013

  Bugün usafis tarafından ödememin iptal isteğine ilişkin. Bana mail adresime ödeme iptaline dair bir form göndereceklerini söylediler. Bununla birlikte ödememin tamamını iade edemeyeceklerini,evraklarımın özel bir güvenlik aşamasından geçtiğini,bunun karşılığında belli bir işlem ücreti ödendiğini ve bunu çıkarıp geriye kalan tutarı ödeyebileceklerini söylediler. Talebim üzerine bu kesilecek olan işlem ücretine dair makbuzla beraber, iptal talep formunu göndereceklerini söylediler. Ancak mail adresime usafis tarafından bir mail gelmemiştir.

 • Dilay25 Mart 2013

  Aradığınızda gayet güzel iletişim kuruyorsunuz ancak işlemi hızlandırmaya dair yaptığınız hiçbir şey yok. Nerde iptal talep formu?Sizin müşteri Memnuniyeti prensibinizi merak ediyorum doğrusu. Bana yaptığım ödemeden kesilecek olan işlem ücretinden bahsettiniz. Sizden buna dair makbuz istediğimde bu konuda müşterilerimize bilgi veremediğinizi söylediniz.Aynı anda size yasadışı bir işlem yapmadığınız taktirde aldığınız paranın bir belgesi olduğunu söyledim. GERÇEKTEN YASAL BİR BÜNYEYSENİZ BU KONUYU HALLEDİN ARTIK...

 • Usafis.org Temsilcisi25 Mart 2013

  Sayın Müşterimiz, Şikayetvar.com aracılığı ile firmamıza iletmiş olduğunuz şikayetinize istinaden size geri dönüş yapılmıştır. Probleminiz,Müşteri Memnuniyeti prensiplerimiz çerçevesinde giderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] mail adresimizden ulasabilirler. Saygılarımızla. www.usafis.org Yazılı ve Sözlü İletişim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön