22 Nisan 2013 #1757940

Usafis.org Hiçbir Şekilde Geri Dönüş Yapmıyorlar!

Usafis.org hiç bir şekilde geri dönüşüm sağlayamıyorum toplam 5-6 günden beri beni arayacaklarını söylüyorlar fakat kimse aramıyor. Lütfen bana geri dönüş sağlayınız size her defasında ulaşmaya çalışıyorum fakat sisteminiz şu satarken anında arıyorsunuz fakat şikayet edildiğinde veya vazgeçmek istenildiğinde ilgili departman dönecek diyorsunuz fakat ne arayan var ne soran?


Acaba merak ediyorum bu şikayet eden insanların parası geri iade oldu mu? Ben paramın geri iade edilmesini istiyorum. Müşterisini önemsemeyen bir şirket böyle ölmeye mahkumdur! Dilerim size başvuru yapacak insanlar önce bu yazıları okurlar ve bizim gibi bir hataya düşmezler! Elimden geldiğince bütün sitelere yazacağım!

Melike 138 Okunma

Cevaplar

  • Usafis.org Temsilcisi03 Haziran 2013

    Sayın Müşterimiz, Şikayetvar.com aracılığı ile firmamıza iletmiş olduğunuz şikayetinize istinaden size geri dönüş yapılmıştır. Probleminiz,Müşteri Memnuniyeti prensiplerimiz çerçevesinde giderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] mail adresimizden ulasabilirler. Saygılarımızla. www.usafis.org Yazılı ve Sözlü İletişim.

  • Melike23 Nisan 2013

    Az önce USAFiS. ORG müşteri hizmetleri sonunda aradı New York' dan durumumu mağduriyetimi dile getirdim 24 saati dolmadan iptal istediğimi ailevi nedenlerimle birlikte belirttim fakat bana "Ailene hesap vermek zorunda değilsin, sen özgürsün" deyip, bana paranın sadece %23 ünü verebileceklerini söylediler yazıkkk! bu ne biçim iştir, bu ne biçim sistemdir, nasıl para alıcaklarını şaşırdılar. Ben paramın tamamını istiyorum ve mağduriyetim giderilene kadar yazacağım ...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön