Usafis.org Üyeliğimin İptalini İstiyorum!

Melike İnci Z. |

İntenet sitesinde reklamını gördüğüm green kart için çokta fazla ciddiye almadan başvurumu yaptım. Ertesi sabah Uşafis.org bu başvurumu dikkate alıp bana özelliklerini ve iyi kötü bütün bilgileri vererek sadece bir kez böyle bir şansım olduğunu ve üyeliğimin dosya masraflarının karşılanmasını istedi .

1 saat süren görüşmemizde kabul edip 4 yıllık öğrenci paketi 299€ ya ikna ettiler ve kredi kartımdan 130€ civarında çekildiğini geri kalanın istediğim zaman ödenebileceğini söylediler.

Fakat ben araştırmalarım neticesinde üyeliğimin iptalini ve ücretimin bana geri ödenmesini talep ediyorum . Dikkate alacağınızı düşünerekten mağduriyetimin giderilmesini rica ediyorum.İşlem bugün yapılmıştır..

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Melike İnci Z.
  24 Nisan
  12:13

  Hic bir sekilde sorunum giderilmedi benden 162€ aldiniz ve %23unu iade edeceginizi ve bunun da 45 is gununu bulabilecegini soyluyorsunuz.ben 24 saati dolmadan iptal istedim fakat sizler surekli oyaladiniz ve hicbir hizmet sunmadan bnden cok ucuk bir rakamda kesinti yapiyorsunuz? Sizleri ilgili birimlere sikayet edecegim!!! Ben almadigim hizmetin kesintisini oduyorum buna hakkiniz yok bana parami iade edin!!!

 • 24 Nisan
  11:32

  Sayın Müşterimiz,

  Şikayetvar.com aracılığı ile firmamıza iletmiş olduğunuz şikayetinize istinaden size geri dönüş yapılmıştır.
  Probleminiz,Müşteri Memnuniyeti prensiplerimiz çerçevesinde giderilmiştir.
  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musterihizmetleri@usafis-mail.com mail adresimizden ulasabilirler.
  Saygılarımızla.
  www.usafis.org
  Yazılı ve Sözlü İletişim.

 • Melike İnci Z.
  18 Nisan
  13:35

  24 saati dolmamis olan uyeligimin iptalini istiyorum. USAFIS adi altindaki sirket verdigi sozleri tutmamaktadirlar. YAPTIRIM gucuyle alisveris yaptiriyorlar. Aileme sorup size donecegim dedim ve bana daha dogrusu benim gibi herkese ( bu islemlerinizi iptal edersek bir daha omur boyu basvuramazsiniz ) gibi yalan beyan vererek duygu somurusunde bulunarak alisveris yaptiriyorlar. kimse inanmasin bu konuda magdurum uyeligimin iptalini istiyorum magduriyetimin giderilmesini istiyorum, defalarca mail attim kendilerine ulasmaya calistim ama kimse geri donuste bulunmadi lutfen! ben ogrenciyim ve parami geri istiyorum!!! acil bana geri donus saglayiniz !!!!