04 Eylül 2013

Usafis.org İptal Talebimi Değerlendirmiyor!

Usafis.org aracılığıyla kartımdan çekilen 205 euronun iade edilmesi ve green kart başvurumun iptal edilmesi için Usafis'in iptal formunu doldurup gönderdim fakat cevap gelmedi Bu durumu Usafise ilettiğimde ise kendilerine bir iptal formu göndermediğim iddiasında bulundular bende iptal formunu gönderdiğime kanıt olması adına 25 Temmuzda gönderdiğim iptal formunun olduğu e-mailin ekran görüntüsünü Usafis'e gönderdim.

Sonrasında ise kendilerinden hiç bir cevap gelmedi. Bu nedenle artık yanıltıldığım hissine kapılmaktayım aksini iddaa etmeniz halinde iptal talebimin değerlendirilmesini ve mesafeli sözleşmelerdeki cayma hakkımı kullanarak kartımdan çekilen 205 euronun iade edilmesini istiyorum.

Dilek 394 Okunma

Cevaplar

 • Dilek28 Eylül 2013

  Ayrıca tarafıma gönderilmiş olan iptal formu dayatmalarla doluydu mesela formda bu formu imzalamam halinde geri ödemenin tamamen USAFİSİN şart ve koşullarına bıraktığım ve ileride hiç bir hak iddaa edemeyeceğim anlamına gelen ifadeler vardı tabiki bu şekilde hazırlanmış bir iptal formunu imzalamak istememiştim ama bu formu doldurup imzalamazsam para iadesi yapmaksızın aplikasyonumu iptal edebileceklerinide ayrıca belirtmişler yani bir açıdan formu imzalamaya mecbur kaldım ve O FORMU İMZALADIĞIM İÇİN PARAMIN İADE EDİLMEYEN KISMI ADINA HUKUKİ SÜREÇ BAŞLATAMAYACAĞIM ve 155 EUROMUN neye istinaden kesildiğini hiç bir zaman öğrenemeyeceğim..

 • Dilek13 Eylül 2013

  iptal formunu usafise TEKRAR göndermemin üstünden 1 hafta geçmesine rağmen halen iptal ve para iadesi talebim gerçekleştirilmemiştir. Fakat başvuru işlemlerini tamamlamak ve bunun için 205 euro isteyecekleri zaman, rahatsız edici boyutlarda üst üste yaklaşık olarak 5,6 kez arama yapabiliyorlar ama basit bir iptal ve para iadesi yapmaları gerektiğinde malesef bu performansın onda birini bile gösterememişlerdir. Ayrıca iptal isteğimi ilk olarak yaklaşık 2 ay öncesinde kendilerine iletmiştim yani bu sadece 1 haftalık bir sorunda değildir.

 • Dilek11 Eylül 2013

  Şikayetim şu an için sadece kısmen giderilmiştir. Usafis çalışanları benimle iletişime geçerek iptal formunu tekrar göndermemi istediler fakat asıl önemli olan iptal işleminin gerçekleştirilmesi ve 205 euromun iade edilmesidir. Usafis aracılığıyla hiç bir hizmet almadığım açık ve net bir şekilde ortada olmasına rağmen bu isteklerim gerçekleşmediği sürece şikayetim devam edecektir...

 • Dilek08 Eylül 2013

  Şikayetim şu an için sadece kısmen giderilmiştir usafis çalışanları benimle iletişime geçerek iptal formunu tekrar göndermemi istediler fakat asıl önemli olan iptal işleminin gerçekleştirilmesi ve kartımdan çekilen 205 euronun tamamının iade edilmesidir. Bu isteğim gerçekleşmedikçe şikayetim tam olarak giderilmiş sayılmayacaktır.

 • Usafis.org Temsilcisi06 Eylül 2013

  Sayın Müşterimiz, Şikayetvar.com aracılığı ile firmamıza iletmiş olduğunuz şikayetinize istinaden size geri dönüş yapılmıştır. Probleminiz,Müşteri Memnuniyeti prensiplerimiz çerçevesinde giderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] mail adresimizden ulasabilirler. Saygılarımızla. www.usafis.org Yazılı ve Sözlü İletişim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön